آخرین خبرها
خانه / دیگر رسانه / ایجاد صادرات و افزایش سطح تولیدات در این مجموعه، اشتغالزایی و افزایش تولید ملی را به همراه دارد

ایجاد صادرات و افزایش سطح تولیدات در این مجموعه، اشتغالزایی و افزایش تولید ملی را به همراه دارد

به گزارش پشت پرده : ضیایی در بازدید از خطوط تولیدی و دستگاه های هم تراز با تکنولوژی روز دنیا شرکت کروز گفت: ساخت چنین خطوط تولیدی پیشرفته و به خصوص تنوع بسیار زیاد در بخش بردهای الکترونیکی که در این بنگاه اقتصادی تولید می شوند، از جمله فعالیت های زیر بنایی اقتصادی است و مشاهده کردم تمام تجهیزات حتی ماشین آلات هم در کروز تولید و ساخته می شود.

مدیرعامل شرکت صنایع مس شهید باهنر با اشاره به اینکه کروز توانسته با بکارگیری از مدرن ترین دستگاه ها برای تولید قطعات با کیفیت و هم تراز با استاندارد جهانی اشتغالزایی قابل توجهی برای 12هزار نیروی کار فراهم کند، اظهار کرد: یکی از خاصیت های تحریم ایجاد خودباوری در جوانان است و این امر در مجموعه بزرگ کروز به وقوع پیوسته است.

ضیایی ضمن ابراز خرسندی از این بازدید تصریح کرد: این مجموعه افتخار هر ایرانی است و امیدوارم به عنوان یکی از تامین کنندگان کروز بتوانیم همکاری لازم را داشته باشیم تا به سطح تولیدات بالاتر و حتی صادرات دست یابد و با افزایش میزان اشتغال در کروز، افزایش تولید ملی و غرور ملی را حتما به دنبال خواهد داشت.

حتما ببینید

ادای احترام دوچرخه‌سواران باشگاه فولاد مباركه سپاهان به مقام شامخ شهیدان

تیم دوچرخه‌سواری باشگاه فولاد مبارکۀ سپاهان روز پنجشنبه (اول آبان ماه) در آستانۀ دومین روز آبان ماه که در تقویم ورزشی کشور به‌عنوان روز سپاهان نام‌گذاری شده، مسیر گلستان شهدا تا شرکت فولاد مبارکه را با هدف تجدید میثاق با شهدا رکاب زدند. اعضای این تیم پس از ورود به شرکت فولاد مبارکه، با حضور بر قبور مطهر شهدای گمنام و اهدای گل، به مقام شامخ شهدای جنگ تحمیلی ادای احترام کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *