آخرین خبرها
خانه / اقتصادی / اختصاص بالاترین گواهینامۀ تولید ورق‌های دریایی به شرکت فولاد مبارکه

اختصاص بالاترین گواهینامۀ تولید ورق‌های دریایی به شرکت فولاد مبارکه

به گزارش بازتاب خبر، به نقل ازمدیر متالورژی و کنترل کیفیت فولاد مبارکه در گفتوگو با خبرنگار فولاد با اشاره به این موضوع عنوان کرد: ورقهای دریایی ازجمله محصولات نورد گرم هستند که بیشتر با عرضهای بالای 1500 میلیمتر و ضخامتهای بالای 5 میلیمتر در ساخت کشتیها کاربرد دارند.
سعید نقیه در خصوص اهمیت اخذ این گواهینامه تصریح کرد: داشتن گواهینامۀ تولید ورقهای دریایی از الزامات بسیار مهم برای تولیدکنندگان این قبیل ورقهاست؛ ازاینرو تمامی کشتیهایی که برای تردد و فعالیت در آبهای بینالمللی ساخته میشوند، ازنظر جنس و کیفیت بدنه باید مطابق با استانداردهای لازم تولید شوند.
وی خاطرنشان کرد: مؤسسۀ ردهبنـدی آسیا یکی از مؤسسات مورد تأیید سازمان جهانی بنادر و دریانوردی است و به نیابت از آن سازمان، گواهینامههای قانونی جهت تردد ایمن شناورها و صنایع مرتبط به آنها را صادر میکند.
مدیر متالورژی و کنترل کیفیت فولاد مبارکه با اشاره به اینکه گواهینامۀ مربوط به تولید ورقهای دریایی در پنج گرید A,B,C,D,E صادر میشود، تصریح کرد: با توجه به کیفیت بالای محصولات فولاد مبارکه در فرایند این ارزیابی، بالاترین گرید به محصولات فولاد این شرکت اختصاص یافت.
وی در خاتمه اظهار داشت: با دریافت این گواهینامه فولاد مبارکه مجوز فروش ورقهای فولادی ویژۀ صنایع کشتیسازی و سازههای دریایی را کسب کرد و ازاینپس میتواند سفارش مشتریان این قبیل محصولات را در برنامۀ تولید شرکت ثبت کند.

حتما ببینید

تولد شجریان به نام «روز ملی موسیقی» ثبت می شود؟

تولد شجریان به نام «روز ملی موسیقی» ثبت می شود؟     خانه موسیقی ایران …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *