آخرین خبرها
خانه / دیگر رسانه / میهمانان ویژه مدیرعامل ایران‌خودرو از موسسه «دارالقرار»
دارالقرار
دارالقرار

میهمانان ویژه مدیرعامل ایران‌خودرو از موسسه «دارالقرار»

به گزارش بازتاب خبر و به نقل از ايكوپرس_ مدیرعامل ایران‌خودرو در این دیدار ضمن پاسداشت خون سردار شهید سلیمانی و هم‌رزمانش و گرامی‌داشت ایام سوگواری شهادت حضرت زهرا (س)، بر حمایت از کودکان تحت سرپرستی دارالقرار تاکید کرد و گفت: مسئولیت‌های اجتماعی ایران‌خودرو ایجاب می‌کند تا نسبت به کودکان تحت پوشش این موسسه بی تفاوت نبوده و با همراهی و تلاش خودشان، آینده آموزشی و حرفه‌ای آنان را تضمین کند.
وی افزود: موفقیت و درخشش این کودکان در سایه حمایت سازمان‌ها و نهادها می‌تواند از ایجاد آسیب اجتماعی احتمالی در آینده جلوگیری کرده و شرایط مناسبی را برای آینده‌سازان کشور رقم بزند.
در این دیدار مسئولان دارالقرار نیز گزارشی از روند حمایتی از کودکان در زمینه‌های مختلف ارایه کردند.
گفتني است، موسسه دارالقرار حضرت فاطمه زهرا(س) در سال 82 با مصوبه هیات مدیره ایران‌خودرو تاسيس شده و تا کنون توانسته 94 كودك را با حمايت این خوردوساز پرورش داده و تحويل جامعه، خانواده‌ها و يا اقوام آنان بدهد.
افزون بر اين، موسسه دارالقرار ارايه خدمات مددكاري به 12 هزار مددجو را در قالب ۴ هزار خانوار برعهده دارد.
درحال حاضر ۲۴ كودك پسر ۷ تا۱۴ سال كه امكان حضور در خانواده‌هاي آنان فراهم نيست، در اين مركز زندگی می کنند و امكانات مختلف آموزشي و پرورشي در اختيار آنان قرار گرفته است.دارالقرار

حتما ببینید

افزايش 40 درصدي توليد و 30 درصدي صادرات فولاد بناب در سال جهش تولید

مدیرعامل مجتمع فولاد صنعت بناب از رشد 40 درصدی تولید و افزایش 30 درصدی صادرات در نیمه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *