آخرین خبرها
خانه / دیگر رسانه / نهضت داخلي سازي با حمايت مسئولان تداوم خواهد داشت
ایران خودرو
ایران خودرو

نهضت داخلي سازي با حمايت مسئولان تداوم خواهد داشت

به گزارش بازتاب خبر و به نقل از ایکوپرس_ فرشاد مقیمی مدیرعامل ایران خودرو در نشست هیات مدیره انجمن قطعات و مجموعه های خودرو گفت: افزایش شمارگان تولید با حفظ کیفیت و تعمیق ساخت داخل نمادی از مقاومت در جبهه اقتصادی در برایر تحریم‌ها است.
وی با اشاره به هم دلی خوب قطعه‌سازان برای رونق تولید خاطرنشان کرد: تشکیل میزهای ساخت داخل باعث شد، سازندگان قطعات به چرخه تولید بازگردند و خودروهای تولید شده با کسری قطعه، تکمیل و تحویل مشتریان شود.
مقیمی تصریح کرد: برای تداوم نهضت داخلی سازي  قطعات نیاز مند همکاری همه دستگاه‌های ذیربط هستیم.
مدیرعامل ایران خودرو بر تولید صادرات محور تاکیدکرد و اظهار كرد: با تداوم افزایش تولید و به‌کارگیری مکانیزم‌هایی در صادرات، رسیدن به بالانس ارزی با تلاش شبانه روزی در ایران خودرو محقق خواهد شد.
در ادامه حسن وفادار نایب رئیس هیات مدیره ایران خودرو ضمن قدردانی از تعامل مطلوب انجمن‌های قطعه‌سازی با این خودروساز گفت: اجازه ورود قطعات بی کیفیت به خطوط تولید را نخواهیم داد تا تصویر ذهنی مشتریان نسبت به این شرکت مخدوش نشود.
وی تصریح کرد: تولید روزانه ۲ هزاردستگاه فعلی که با همکاری سازندگان و کارگران خطوط تولید صورت گرفته، مقدس است، زیرا ۷۰ درصد این میزان تولید ساخت داخل است .
وفادار تاکیدکرد: تفکر برگزاری میزهای داخلی سازي قطعات باید به الگویی برای دیگر صنایع تبدیل شود.
سید مرتضی مرتضوی رئیس هیات مدیره انجمن سازندگان قطعات و مجموعه های خودرو نيز از تدبیر تیم مدیریتی ایران خودرو در خصوص احیای زنجیره تامین قدردانی و اظهار كرد: با تلاش و وحدت آرامش به صنعت خودرو و به خصوص ایران خودرو بازگشته است.
وی تاکید کرد: انجمن قطعه سازان برای تحقق اهداف تولید از هیچ كوششی دریغ نخواهد کرد.

حتما ببینید

فولاد مباركه تا سال ۱۴۰۴ به عنوان كارخانۀ هوشمند در جهان شناخته میشود

وبیــــــــــــــنار نخـــــــستین رویـــــــــــــداد از سلســــــــــــله رویـــــــــــــدادهــــــــــــــای 3S یا Smart Steel manufacturing Startup event با هدف تأمین نیازهای فناورانه شرکت فولاد مبارکه در حوزۀ تحول دیجیتال و بررسی چالشهای این شرکت در این عرصه در محل پارک علم و فناوری دانشگاه تهران با همکاری شرکت فولاد مبارکه، دانشگاه تهران، صندوق نوآوری و شکوفایی و شرکت ایریسا روز چهارشنبه 23 مهرماه از ساعت 9 تا 13 برگزار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *