آخرین خبرها
خانه / دیگر رسانه / ثبت رکورد جدید در ناحیۀ فولادسازی و ریخته‌گری مداوم فولاد مبارکه
ثبت رکورد
ثبت رکورد

ثبت رکورد جدید در ناحیۀ فولادسازی و ریخته‌گری مداوم فولاد مبارکه

به گزارش بازتاب خبر ، دانیال نظری، رئیس واحد متالورژی ثانویه فولاد مبارکه، ضمن اعلام این خبر، رکورد قبلی تولید در این واحد را به میزان 55 هزار و 283 تن و مربوط به شهریور ماه سال جاری دانست و گفت: واحد گاز زدایی (RH) بهدلیل قرار گرفتن در سیکل تولید فولادهای ویژه از اهمیت بسزایی برخوردار است.
وی از کاهش توقفات، افزایش عمر نسوز و برنامهریزی مناسب و همچنین از تلاش مضاعف کارکنان ناحیۀ فولادسازی و ریختهگری مداوم بهعنوان مهمترین عوامل کسب این موفقیت نام برد و گفت: این رکورد نسبتبه میزان تولید قبل، 33 درصد افزایش در تولید فولادهای خاص را نشان میدهد.
به گزارش خبرنگار فولاد، کارکنان ناحیۀ فولادسازی و ریختهگری مداوم فولاد مبارکه در همین ماه نیز به افتخار دیگری دست یافتند.
رئیس گروه فنی تولید ناحیۀ فولادسازی و ریختهگری مداوم در این خصوص گفت: در دیماه همچنین رکورد تولید ماهانۀ فولاد مخصوص لولههای انتقال نفت و گازترش گریدAPI X60 نیز با تولید 43 هزار و 79 تن نسبت به رکورد قبلی که در آبانماه و به میزان 21 هزار و 531 تن به ثبت رسیده بود، با  100 درصد رشد، بهبود یافت.
محمدعلی شفیعی تصریح کرد: با توجه به بینیاز شدن کشور از واردات این نوع فولاد، این رکورد برای پروژههای نفت و گاز کشور و همچنین ذینفعان فولاد مبارکه از اهمیت بسزایی برخوردار است.
وی ثبت این دو رکورد ارزشمند را مرهون تلاش مضاعف کارکنان سختکوش ناحیه، مرکز نسوز، کنترل کیفی، برنامهریزی تولید، متالورژی و روشهای تولید، آزمایشگاه و سایر واحدهای پشتیبانیکننده دانست و صمیمانه از آنها قدردانی کرد.

حتما ببینید

تبیین جایگاه بانک گردشگری بین باشگاه و هواداران پرسپولیس

مدیرعامل بانک گردشگری در آیین رونمایی از کارت هواداری پرسپولیس گفت: با تفاهم های به وجود آمده بین هر سه ضلع مثلت بانک گردشگری، باشگاه پرسپولیس و کارگزار، شاهد موفقیت های بیشتر خواهیم بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *