آخرین خبرها
خانه / دیگر رسانه / افتتاح خط تولید سنگ توپی بلبرینگ ۴۰۵
خط تولید
خط تولید

افتتاح خط تولید سنگ توپی بلبرینگ ۴۰۵

به گزارش بازتاب خبر به نقل از ایکوپرس– در آستانه سالروز پيروزي شكوهمند اسلامي ايران و به منظور تحقق اهداف اقتصاد مقاومتي در سال رونق توليد، قطعه مربوط به بلبرينگ پژو 405 داخلي سازي شد و خط توليد اين محصول با حضور مديرعامل،‌ نايب رئيس هيات مديره و قائم مقام اجرايي مديرعامل ايران خودرو و مديرعامل ساپكو به بهره برداري رسيد.
مديرعامل ايران خودرو در حاشيه مراسم افتتاح اين خط توليد گفت: نهضت داخلی سازی در ایران خودرو با جدیت ادامه دارد.
فرشاد مقيمي تصريح كرد: بسته تشویقی برای سازندگان قطعات با فن آوری پیشرفته در نظر گرفته‌ایم و براي حمايت از توليد داخل به اجرا مي گذاريم.
علی پارسی مدیر عامل شرکت پویان صنعت نهاد نيز در اين مراسم گفت: خط سنگ توپی بلبرینگ با سرمایه گذاری ۷۵۰ هزار یورو راه اندازی شد که زمینه اشتغال ۱۵ نفر به صورت مستقیم و ۸۰ نفر به صورت غیر مستقیم را فراهم کرده است.
وی خاطرنشان کرد: راه اندازی اين خط توليد سبب جلوگیری از واردات فولاد به میزان ۱۵۰۰ تن و خروج ۴میلیون دلار ارز شده است.
پارسی تاکید کرد: با توجه به حساسیت بالای بلبرینگ‌های چرخ خودرو کنترل کیفیت این قطعات ضروری است که این شرکت مجهز به آزمایشگاه تست این قطعات حساس است .
وی تصریح کرد: پويان صنعت نهاد با بهره گیری از نیروهای متخصص داخلی و آموزش مستمر آنها و همچنین بهره‌مندی از نرم‌افزارها تجهیزات تخصصی توانسته جایگاه خود را به عنوان شرکت دانش محور در این  صنعت معرفی کند.

حتما ببینید

شناسایی سود ١٠6 ریالی در بانک گردشگری در 6 ماهه

بانک گردشگری در 6 ماهه منتهی به شهریور ١٣٩٩ برای هر سهم ١٠6 ریال سود محقق کرد. وگردش در مدت مشابه سال قبل 6٣ ریال زیان برای هر سهم شناسایی کرده بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *