آخرین خبرها
خانه / دیگر رسانه / تدوین “منشور سلامت” در گروه مالی و بانک گردشگری
تدوین
تدوین

تدوین “منشور سلامت” در گروه مالی و بانک گردشگری

به گزارش بازتاب خبر به نقل از روابط عمومی گروه مالی گردشگری، در این جلسه ضمن تاکید بر اهمیت سلامت کارکنان و مشتریان و تکریم ارباب رجوع مقرر شد تا کارکنان و مراجعین شرکت های صف و ستاد در مبادی ورودی از طریق دستگاه های تب سنج قبل از ورود چک شوند تا در صورت مثبت بودن علائم اولیه برای انجام معاینات تکمیلی اولیه به پزشک معتمد یا مراکز درمانی معرفی شوند.

براساس این گزارش همچنین چنانچه همکار یا خانواده آنها علائم ابتلا به ویروس کرونا را دارند از حضور در محل کار خودداری شود و بر این اساس اعلام درخواست استفاده از مرخصی با اولویت استعلاجی، استحقاقی روزانه ضروری و الزامی است

توزیع غذای میان وعده در شرکت ها و بانک در میان همکاران در ظروف یکبار مصرف از دیگر اقدامات پیش بینی شده در این منشور است.

این گزارش می افزاید به منظور رعایت نکات بهداشتی، حفظ سلامت همکاران و خودداری از مراجعه مشتریان به شعب و ارباب رجوع به ساختمان های ستاد مقرر شد ضمن اطلاع رسانی جامع به مشتریان بانک از طریق پیامک، با استفاده از ابزار های الکترونیکی ( تلفن همراه و …) از خدمات بانکی بهره مند شوند.

در همین راستا ساعت کار تمامی شرکت ها تا پانزدهم فروردین ماه سال 99 از 7:30 تا 14:30 و در بانک از دهم تا چهاردهم اسفند ماه از ساعت 8:30 الی 15:00 تعیین شد.

همچنین در این گزارش آمده که همکاران با رعایت اولویت بانوان باردار و شیرده، بیماران قلبی، تنفسی و ریوی که در معرض ریسک بالاتری هستند با تشخیص بالاترین مقام شرکت می توانند تا پایان سال جاری از مرخصی خاص مذکور بهره مند شوند.

حتما ببینید

افزایش 216 درصدی تولید سنگ آهن در شرکت فراوری صنایع و معادن ماهان سیرجان

معاون هلدینگ گسترش صنایع و معادن ماهان اعلام کرد: میزان تولید سنگ آهن در نیمه نخست امسال در شرکت توسعه فراوری صنایع و معادن ماهان سیرجان در مجموع به یک میلیون و 224 هزار و 326 تن رسید که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته 216 درصد افزایش نشان می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *