آخرین خبرها
خانه / دیگر رسانه / آمبولانس های ايران خودرو ديزل آماده تحويل به ناوگان امدادي كشور

آمبولانس های ايران خودرو ديزل آماده تحويل به ناوگان امدادي كشور

به گزارش بازتاب خبر به نقل از ايكوپرس_ فرشاد مقيمي مديرعامل ايران خودرو در بازديد از آمبولانس‌هاي آماده تحويل به وزارت بهداشت، از زحمات و تلاش‌هاي جامعه پزشكي و پرستاراني كه در خط مقدم مقابله با بیماری كرونا هستند، قدرداني كرد.
وي گفت: ايران‌خودرو آماده هر گونه همكاري با وزارت بهداشت، درمان، آموزش پزشكي و تجهيز كاروان‌هاي سلامت اين وزارتخانه است.
مقيمي تصريح كرد: از ۶۳ دستگاه آمبولانسي كه قرار بود به وزارت بهداشت تحویل داده شود،‌ امروز 50 دستگاه آماده تحويل شده  و ۱۳ دستگاه باقي‌مانده نیز به‌زودی ترخيص و تحويل خواهد شد.
وي تاكيد كرد: آمبولانس‌هاي تحويل شده از نوع اسپرينتر 315 بنز ديزلي است كه با عالي‌ترين استانداردهاي زيست محيطي روز از منظر شاسي و تجهيزات پزشكي ساخته و تحويل مي‌شود.
اقدامات پیشگیرانه ایران خودرو در مقابله با ويروس كرونا
مقيمي ضمن تاكيد بر لزوم همكاري تمامي ارگان‌ها و دستگاه‌هاي دولتي درخصوص مقابله با ويروس كرونا در كشور افزود: در شركت ايران خودرو با کنترل‌های شبانه‌روزی و پایش‌های مستمر سلامت کارکنان و به کارگیری ساز و کارهای متنوع در پیشگیری از ابتلای کارکنان به کرونا، امکان ورود این ویروس به ایران خودرو به حداقل رسیده است.
مديرعامل ايران خودرو با اشاره به رعايت نكات پيشگيرانه در اين شركت  از جمله ضدعفوني كردن سالن هاي توليدي، توزيع ماسك،كنترل مستمر دماي بدن پرسنل، كاهش ساعات كاري بانوان و مرخصي اجباري آن دسته از  كاركنان كه در گروه حساس قرار دارند توجه به سلامت پرسنل را از اولويت هاي مهم ايران خودرو در اين روزها بر شمرد.
وي گفت: اقدامات پیشگیرانه ایران خودرو افزون بر کارکنان، در سطح خانواده ها نیز گسترش یافته و اقلام و بسته های بهداشتی و آموزشی در اختیار خانواده ها نیز قرار گرفته و خواهد گرفت
مقيمي،‌ رعايت بهداشت فردي از مهمترين اقدامات پيشگيرانه  شيوع ويروس كرونا دانست و خاطر نشان كرد : با تدابیر اندیشیده شده و پایش های مستمر سلامت پرسنل و ضد عفونی محیط کار، هرگونه مورد مشکوک مبتلا به کرونا به مراکز تخصصی درمانی منتقل می‌شود.

حتما ببینید

برطرف شدن مشکل اینترنت روستای بلوکات با تلاش تیم‌های فنی همراه اول

در پی اعلام مشکل اینترنت همراه‌ روستای بلوکات شهرستان رودبار که موجب شده بود دانش‌آموزان این روستا برای استفاده از کلاس‌های غیرحضوری خود تا کنار جاده بیایند، با همکاری تیم های فنی همراه اول، نقش اول کیفیت و مخابرات استان گیلان این مشکل برطرف شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *