آخرین خبرها
خانه / دیگر رسانه / شرکت فولاد مبارکه اصفهان برندۀ جایزه جهانی MIKE در سال 2019

شرکت فولاد مبارکه اصفهان برندۀ جایزه جهانی MIKE در سال 2019

به گزارش بازتاب خبر ، مهندس عظیمیان مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه ضمن اعلام این خبر، کسب این موفقیت ارزشمند را به کارکنان و تمامی اعضا و خانواده های گروه فولاد مبارکه و ذینفعان، شرکای تجاری کسب و کار این بنگاه اقتصادی بزرگ و همچنین مردم شریف ایران تبریک گفت و تصریح کرد: کسب این موفقیت ارزشمند از سوی دفتر دفتر بنیاد جهانی MIKE به شرکت فولاد مبارکه ابلاغ گردیده است.

وی خاطرنشان کرد: ارزیابی جهانی MIKE ( (Most Innovative Knowledge Enterpriseدر 8 محور یکپارچه با پوشش سطوح مختلف سازمان و در سه حوزۀ ساختار، منابع انسانی و ارتباطات و با تمرکز بر ارزش‌آفرینی سازمان مبتنی بر سه مؤلفۀ دانش، نوآوری و سرمایه فکری و در چهار مرحلۀ ارزیابی توسط کمیته بین‌المللی داوران از کشورهای سوئد، آلمان، انگلستان و رومانی انجام گرفته است.

وی با تاکید بر این که با کسب این موفقیت شرکت فولاد مبارکه هم تراز با بسیاری از دیگر شرکت ها و بِرندهای معروف جهانی مورد ارزیابی قرار گرفته است، تصریح کرد: از دیگر برنده گان جایزه جهانی MIKE در سال 2019 می‌توان به Cinopec از کشور چین (بزرگ‌ترین شرکت پالایش نفت، گاز و پتروشیمی جهان)، Ernst & Young از کشور انگلستان (یکی از 4 شرکت بزرگ خدمات حرفه‌ای مالی و حسابداری جهان)، Tata chemicals از کشور هند (عضو گروه TATA و از بزرگ‌ترین شرکت‌های شیمیایی جهان) و Cognizant از کشور آمریکا (یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های فناوری اطلاعات دنیا) اشاره نمود.

در همین خصوص معاون تکنولوژی فولاد مبارکه نیز ضمن تبریک این موفقیت به خانواده بزرگ فولاد مبارکه خاطرنشان کرد: این شرکت به عنوان یک الگوی موفق بنگاه‌داری در کشور همواره تلاش نموده با خلق ارزش برای کلیه ذی‌نفعان در مسیر توسعه پایدار گام بردارد.

مهدی نقوی خاطرنشان کرد: از مهم‌ترین دارایی‌های فولاد مبارکه پس از گذر از دوران ساخت و رسیدن به ظرفیت اسمی در دوران بهره‌برداری، دانش سازمان می‌باشد که به عنوان یک سرمایه ارزشمند در خدمت توسعه‌های شرکت بوده است. ضمن این که موفقیت در راه‌اندازی فولاد سبا، فولاد هرمزگان، فولاد سنگان، ایجاد شبکه‌های دانش در گروه فولاد مبارکه از طریق شرکت مهندسی و … از دیگر نمونه‌های بارز موفقیت سازمان در به کارگیری و خلق ارزش از سرمایه دانشی خود می باشد.

به گفته معاون تکنولوژی فولاد مبارکه این شرکت از سال 1390 در فرآیند ارزیابی سازمان‌های دانش محور شرکت نموده و پس از موفقیت در 4 دوره به عنوان برندگان سازمان دانشی برتر ایران و 2 دوره برندگان سازمان دانشی برتر آسیا موفق به حضور در جمع برندگان سطح جهانی جایزه MIKE گردید.

وی در خاتمه خاطرنشان کرد: مقرر بود مراسم اهدای جایزه جهانی MIKE در شهر بنگلور هند در تاریخ 23 اسفند ماه 1398برگزار گردد که به دلیل شیوع بیماری کرونا به زمان دیگری موکول شد.

حتما ببینید

فولاد مباركه تا سال ۱۴۰۴ به عنوان كارخانۀ هوشمند در جهان شناخته میشود

وبیــــــــــــــنار نخـــــــستین رویـــــــــــــداد از سلســــــــــــله رویـــــــــــــدادهــــــــــــــای 3S یا Smart Steel manufacturing Startup event با هدف تأمین نیازهای فناورانه شرکت فولاد مبارکه در حوزۀ تحول دیجیتال و بررسی چالشهای این شرکت در این عرصه در محل پارک علم و فناوری دانشگاه تهران با همکاری شرکت فولاد مبارکه، دانشگاه تهران، صندوق نوآوری و شکوفایی و شرکت ایریسا روز چهارشنبه 23 مهرماه از ساعت 9 تا 13 برگزار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *