آخرین خبرها
خانه / دیگر رسانه / راهبردهاي كلان ايران خودرو براي تحقق جهش تولید ترسيم شد

راهبردهاي كلان ايران خودرو براي تحقق جهش تولید ترسيم شد

به گزارش بازتاب خبر به نقل از ايكوپرس- این گروه صنعتی در تاسی به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در نخستین سخنان سال 1399، اهتمام خود را به کار خواهد بست تا گام‌های موثری در تحقق شعار سال، «جهش تولید» برداشته شود.
گروه صنعتی ایران خودرو وظیفه خود می‌داند در تبعیت از سیاست‌های کلی حاکم بر نظام مقدس جمهوری اسلامی، در سایه حمایت‌ها و رهنمودهای دولتی و همچنین با اتکال به توان مهندسی و ظرفیت دانشی و تولیدی خود، در آنچه مسئولیت بخش تولید و صنعت است، پیشگام بوده و اقدام کند.
برنامه‌های اين گروه صنعتي برای عملیاتی شدن راهبرد جهاد در تامين در راستای تحقق جهش توليد شامل تامين نقدينگي و ارز مورد نياز، تامين مواد اوليه، قطعات و مجموعه‌ها با كيفيت مناسب در زمان بندي مشخص (توليد بدون كسري) و به قيمت عادلانه، تامين خدمات پس از فروش متناسب با نياز مشتري و اعلام و درخواست سياست‌ها،‌ مقرارات و قوانين پشتيبان توليد است.
ارتقای بهروري در تمامي زمينه‌ها شامل منابع انساني، سرمايه، انرژي،  تحقق برنامه‌های توليد،  تحقق برنامه های طراحي و توسعه محصولات و  ارتقاي كيفي محصولات توليد شده، از مهم‌ترين برنامه‌هاي اجرایی راهبرد همت در توليد خواهد بود.
گروه صنعتي ايران خودرو براي تحقق شعار جهش توليد، برنامه هايی درحوزه شتاب در تحویل نیز تدارك ديده است كه از جمله مي‌توان به جهش در صادرات، تحريك تقاضا، كاهش ماندگاري خودروها،‌ تحويل تعهدات معوقه طي سه ماهه اول سال جاري  و تسریع در فرآیند لجستیک، اشاره كرد.
اين گروه صنعتي همچنین در تلاش است،  با استفاده از تمام ظرفيت‌هاي علمي، نخبگان جامعه، شركت‌های دانش بنيان و قطعه سازان، توليد خودرو با نشان ايراني را در سال جهش توليد توسعه دهد.

حتما ببینید

شناسایی سود ١٠6 ریالی در بانک گردشگری در 6 ماهه

بانک گردشگری در 6 ماهه منتهی به شهریور ١٣٩٩ برای هر سهم ١٠6 ریال سود محقق کرد. وگردش در مدت مشابه سال قبل 6٣ ریال زیان برای هر سهم شناسایی کرده بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *