آخرین خبرها
خانه / اجتماعی / بازداشت ۳ نفر در ارتباط با حادثه قتل موبایل فروش اسلامشهری

بازداشت ۳ نفر در ارتباط با حادثه قتل موبایل فروش اسلامشهری

به گزارش بازتاب خبر مسعود مرسلپور ظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران از بازداشت ۳ نفر در ارتباط با حادثه قتل موبایل فروش اسلامشهری خبر داد و اظهار داشت: هر سه سارق اینترنتی که از خلوتی خیابان کاشانی اسلامشهر سو استفاده کرده بودند و باعث قتل یکی از کسبه این خیابان شدند دستگیر شده اند.

بر اساس این گزارش عصر شنبه ۹ فروردین ماه سه سارق با طراحی نقشه قبلی برای سرقت از مغازه موبایل فروشی با تماس‌های مکرر با فروشنده وی را به مغازه می‌کشانند و در هنگام سرقت با مقاومت فروشنده مواجه شده و با ضربات چاقو به ناحیه گردن وی را به قتل می‌رسانند.

گفتنی است که دو سارقان به همراه مقتول به داخل مغازه رفته و کرکره را پایین می‌دهند و نفر سوم در مقابل مغازه کشیک می‌دهد، پس از اینکه فروشنده درب گاوصندوق را برای تحویل گوشی موبایل فروخته شده باز می‌کند، دو سارق با تهدید چاقو همه گوشی‌های داخل گاوصندوق را می‌خواهند که مقتول با استفاده از شوکر مقاومت می‌کند که در نهایت با مرگ وی و فرار سارقان همراه می‌شود.

لازم به ذکر است که نفر سوم سارقان با حضور در کلانتری و اعتراف به سرقت و درگیری با فروشنده مأموران انتظامی را در جریان می‌گذارد و بلافاصله دو سارق دیگر با در دست داشتن درتعداد زیادی گوشی موبایل دستگیر می‌شوند.
با همکاری مردم و پلیس و یکی از انها بصورت خود معرف شد.

مرسلپور ضمن تسلیت به خانواده این مقتول از عموم شهروندان و کسبه هوشیاری کامل در این ایام حساس را خواستار شد.

حتما ببینید

سکه

سکه گران شد

تهران- ایرنا- هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در بازار آزاد تهران امروز …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *