آخرین خبرها
خانه / دیگر رسانه / هوشمندسازی مدیریت فولادمبارکه با کمک نسل چهارم تکنولوژی

هوشمندسازی مدیریت فولادمبارکه با کمک نسل چهارم تکنولوژی

به گزارش بازتاب خبر به نقل از خبرنگار فولاد، حمیدرضا عظیمیان،  ضمن خوش آمد گویی به حضار خاطرنشان کرد: شرکت فولادمبارکه بر تمایز در ارائه خدمات در تمامی حوزه ها تاکید داشته و حضور شرکت های تخصصی مانند ایریسا در کنار فولادمبارکه نیز موید این نکته است. در شرکتهای صنعتی و فولادی وجوه تمایز زیادی وجود دارد اما آنچه که فولادمبارکه را از دیگران متمایز تر نموده است انجام فعالیت های این بنگاه صنعتی در قالب فرآیندها و سیستم های تعریف شده در بخش های سخت افزاری و نرم افزاری است.

مدیرگروه فولادمبارکه تصریح کرد: از زمانی که پایه و اساس شرکت فولادمبارکه بنا نهاده شد، همواره به موضوع جذب و انتقال تکنولوژی توجه ویژه ای شده و با همین تفکر، بنیان حرکت و مولودی تازه گذاشته شد که امروز در قالب شرکت ایریسا آن را می بینیم. ایریسا در کنار فولادمبارکه شکل گرفت، رشد کرد، به بلوغ رسید و امروز به خوبی می بینیم که در عرصه فناوری و IT شناخته شده است. در طول بازه سی ساله هم شاهد بودیم که ایریسا در نگه داری سیستم های موجود و خلق سیستم های جدید و نوشتن برنامه های متفاوت به خوبی در کنار فولادمبارکه بوده و در مواقعی که فولادمبارکه قصد راه اندازی تجهیز یا تعریف سیستم جدیدی داشته و با بد عهدی طرف های خارجی مواجه بوده، با دل گرمی و پشتوانه توان و تخصص شرکت ایریسا توانستیم کمبودها و نواقص را رفع کرده تا در فولادمبارکه بتوانیم به اهداف از پیش تعیین شده برسیم و باید اعتراف کرد که ایریسا مانند دیگر مجموعه هایی که کنار فولادمبارکه هستند میمون و مبارک است.

وی افزود: فولادمبارکه همواره با همکاری و همراهی تیم های تخصصی خود توانسته در عرصه حمایت از بومی سازی تمام شاخه های صنعت در کشور حمایت نماید. همین حمایت موجب شده بخش خصوصی نیز از قوت خاصی برخوردار شده و رشد یابد. همگی اذعان دارند دولتهایی موفق هستند که بتوانند بخش های خصوصی قوی و قدرتمند را بوجود آورند و به خوبی میتوان گفت فولادمبارکه توانسته با توجه به شرکتهای همکار خود، بخشی از این وظیفه را انجام دهد. بر این اعتقاد هستیم هر پروژه ای که در گروه فولادمبارکه تعریف میشود تا حد امکان از توانمندی مجموعه های مرتبط پیرامون خود در جای جای کشور استفاده کنیم و این اقدام هم انجام شده است، اما در بخش اتوماسیون و به کارگیری سیستم های نوین به این قائل هستیم که از توانمندی داخلی شرکتهای گروه فولادمبارکه به ویژه ایریسا و البته در قالب قراردادهای شفاف و مشخص استفاده کنیم. گروه فولادمبارکه همواره در مسیر بهبود قدم برداشته و هر تغییری هم انجام شده در تکامل و تعالی سازمانی این مجموعه صنعتی است. به یقین همکاری و همراهی همه مدیران و کارکنان گروه نیز در کسب موفقیتهای گروه حائز اهمیت است.

عظیمیان با اشاره به معنا و تفسیر واژه development گفت : این واژه همانگونه که پیشرفت و توسعه معنا میشود در بسیاری از موارد تولد را هم شامل میشود و ما در این مقطع شاهد هستیم که ایریسا با تولدی دوباره و با به کارگیری نسل چهارم تکنولوژی در هوشمندسازی مدیریت فولادمبارکه نیز میتواند قدم بردارد. همانگونه که بسیاری از شرکتها از فولادمبارکه در صنعت کشور الگوبرداری میکنند ما با همراهی و حمایت همه جانبه از همدیگر میتوانیم در این مهم نیز الگوی دیگر شرکتها و صنایع کشور باشیم و این نقش بر عهده شرکت ایریسا می باشد و میتواند در تمام کشور ایفاگر نقش هوشمندسازی باشد.

وی با اشاره به سوابق آقای دکتر سراییان مدیرعامل جدید شرکت ایریسا، در عرصه فناوری ابراز امیدواری نمود، با حضور ایشان، شرکت ایریسا در جهت رشد و توسعه علم و فناوری و استفاده از توان و تخصص کارشناسان زبده گام برداشته و با علم و تجربه ایشان شاهد اتفاقات خوبی خواهیم بود.

بنا بر این گزارش در پایان این مراسم لوح تقدیر و هدیه ای از سوی مدیرعامل گروه فولادمبارکه به آقای مهندس نجف آبادی اهداء و حکم دکتر سراییان به عنوان مدیرعامل شرکت ایریسا به وی اعطاءشد.

حتما ببینید

فولاد مباركه تا سال ۱۴۰۴ به عنوان كارخانۀ هوشمند در جهان شناخته میشود

وبیــــــــــــــنار نخـــــــستین رویـــــــــــــداد از سلســــــــــــله رویـــــــــــــدادهــــــــــــــای 3S یا Smart Steel manufacturing Startup event با هدف تأمین نیازهای فناورانه شرکت فولاد مبارکه در حوزۀ تحول دیجیتال و بررسی چالشهای این شرکت در این عرصه در محل پارک علم و فناوری دانشگاه تهران با همکاری شرکت فولاد مبارکه، دانشگاه تهران، صندوق نوآوری و شکوفایی و شرکت ایریسا روز چهارشنبه 23 مهرماه از ساعت 9 تا 13 برگزار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *