آخرین خبرها
خانه / دیگر رسانه / مهر تایید وزارت بهداشت بر اقدامات گروه سایپا در مقابله با کرونا

مهر تایید وزارت بهداشت بر اقدامات گروه سایپا در مقابله با کرونا

به گزارش بازتاب خبر به نقل از سایپانیوز، معاون بهداشتي دانشگاه علوم پزشكي تهران و معاون اجرایی بهداشت دانشگاه علوم پزشكي ايران با حضور در جلسه ستاد مقابله با كرونای گروه خوروسازي سايپا و بازديد از وضعيت سالن‌هاي توليدي به بررسي پروتكل هاي اجرايي و اقدامات درون سازمانی و برون سازمانی سایپا پرداختند.

در اين بازديد سیدجواد سليماني، مديرعامل گروه خودروسازی سایپا ضمن تجلیل از عملكرد وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در مجاهدت ‌مبارزه با کرونا، بر ضرورت همكاري دوجانبه با اين وزارتخانه در راستاي مقابله با شیوع این بیماری تاكيد كرد و از برنامه‌ريزي ويژه سايپا برای صیانت از سلامت کارکنان و كنترل شیوع این ویروس در زمان آغاز به كار مجدد فعاليت‌های توليدي خبر داد.

معاون بهداشتي دانشگاه علوم پزشكي تهران نیز ضمن قدردانی از عملكرد سایپا و ستاد مبارزه با كرونای این گروه در اجراي كامل پروتكل‌هاي بهداشتي گفت: فعاليت هاي موثر و پيش بيني هاي هوشمندانه در گروه سایپا نقش پررنگی در كاهش شيوع اين ويروس در سطح کارکنان اين واحد بزرگ صنعتي داشته است.

دکتر بابک عشرتی ادامه داد: اميدواريم با تداوم اجرا و استمرار اقدامات پیشگیرانه و عملیاتی در سایپا، همزمان با حفظ سلامت کارکنان، گام های اولیه تحقق شعار جهش تولید در سال ۹۹ برداشته شود.

وي افزود: فعاليت مجدد در خطوط توليدي و سطح كارخانه ها با رعايت موارد بهداشتي و اصول مهندسي كه كمترين تداخل انساني را به همراه داشته باشد امكان پذير خواهد بود.

حتما ببینید

برطرف شدن مشکل اینترنت روستای بلوکات با تلاش تیم‌های فنی همراه اول

در پی اعلام مشکل اینترنت همراه‌ روستای بلوکات شهرستان رودبار که موجب شده بود دانش‌آموزان این روستا برای استفاده از کلاس‌های غیرحضوری خود تا کنار جاده بیایند، با همکاری تیم های فنی همراه اول، نقش اول کیفیت و مخابرات استان گیلان این مشکل برطرف شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *