خانه / اجتماعی / اختصاص عکس روی جلد مجله ویک به شکست‌های ترامپ

اختصاص عکس روی جلد مجله ویک به شکست‌های ترامپ

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان، عکس روی جلد مجله ویک، بادکنک «بچه ترامپ» را به تصویر کشیده است که بادش در حال خالی شدن است. ویلیام بار، دادستان آمریکا، سعی می‌کند او را نگه دارد، اما جان بولتون، مشاور امنیت ملی پیشین کاخ سفید، سرگرم تیر انداختن به سمت اوست.

در کنار این عکس نوشته شده: یک گردهمایی شکست‌خورده در تالسا‏، همه‌گیری کرونا و نتایج فاجعه‌بار نظرسنجی‌ها، کارزار انتخاباتی ترامپ را به قهقرا می‌برد.

 مجله ویک

ویک در حالی عکس روی صفحه نخست خود را به ترامپ و شکست‌هایش اختصاص داده است که بولتون به تازگی کتابی افشاگرانه از اتفاقات داخلی کاخ سفید در دوره حضور خود منتشر کرده است که خشم رئیس جمهور آمریکا را بر انگیخته است. همزمان نظرسنجی‌ها نشان می‌دهد که رضایت از عملکرد ترامپ و همچنین احتمال پیروزی او در انتخابات آتی به شدت کاهش یافته است.

درباره‌ی زند

حتما ببینید

حامی فعالان سلامت-بانک رفاه-کرونا

بانک رفاه حامی فعالان سلامت و درمان ایران زمین

به گزارش روابط عمومی بانک رفاه کارگران به نقل از پایگاه خبری دنیای بانک، حمایت از مشاغل و فعالان آسیب‌دیده از ویروس کرونا در حالی به یکی از محورهای اعتباری شبکه بانکی کشور تبدیل‌شده که بانک رفاه کارگران علاوه بر اجرای طرح‌های حمایتی خود از مشاغل آسیب ‌دیده از کرونا، یک گام بلند و متفاوت برای حمایت از سربازان جبهه سلامت کشور برداشته است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *