آخرین خبرها
خانه / اجتماعی / مختومه شدن تعداد ۱۳ فقره پرونده قتل در استان زنجان با صلح و سازش
حجت الاسلام صادقی نیارکی

مختومه شدن تعداد ۱۳ فقره پرونده قتل در استان زنجان با صلح و سازش

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از زنجان،حجت الاسلام صادقی نیارکی رییس کل دادگستری در همایش شورا‌های حل اختلاف زنجان با تبریک هفته قوه قضاییه و تشکر از زحمات اعضای شورای حل اختلاف گفت:شورا‌های حل اختلاف یک مولودی مبارک در قوه قضاییه بود که امروز توفیقات بسیار خوبی در سطح کشور بهم راه داشته است .

او با بیان اینکه در طول یک سال گذشته تعداد ۱۳ فقره پرونده قتل در استان با صلح و سازش مختومه شده که نقش شورا‌های حل اختلاف در این امر ارزشمند و اثر گذار بوده است.

رئیس شورای قضایی استان با بیان اینکه تلاش مضاعف و بی منت از ویژه گی‌های بارز اعضای شورای حل اختلاف بوده بطوریکه یک چهارم پرونده‌های دادگستری استان به دوش این نهاد مردمی است و خروجی بسیار خوبی داشته و ما هم وظیفه داریم در وسع خود پیگیر مشکلات شما اعضای شورای حل اختلاف باشیم .
صادقی نیارکی افزود:روایات فراوانی در تبیین اهمیت اصلاح ذات البین وجود دارد که این نشان از جایگاه بالای کار شما دارد و اینجاست ارزش کار شما که با هیچ چیزی قابل جبران نیست و قدر این توفیق را بدانید .
او از ایجاد صندوق رفاه ویژه اعضای شورای حل اختلاف در استان خبر داد و اظهار کرد:بنده تمام تلاش خود را تا جایی که اختیارات قانونی اجازه می‌دهد برای پیگیری مشکلات شما بکار خواهم گرفت.
صادقی نیارکی از احداث ساختمان شورای حل اختلاف در زنجان خبر داد و گفت:این ساختمان در مساحت ۴هزار متر مربع در حال احداث است که امیدواریم با افتتاح این ساختمان مشکل مکان شورای حل اختلاف برطرف شود.

حتما ببینید

میزان غیرواقعی فروش نفت در بودجه راه دور زدن مجلس را باز می‌کند

به گزارش پشت پرده ،جعفر قادری عضو کمسیون برنامه، بودجه و محاسبات شورای اسلامی، اظهار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *