خانه / اجتماعی / مختومه شدن تعداد ۱۳ فقره پرونده قتل در استان زنجان با صلح و سازش

مختومه شدن تعداد ۱۳ فقره پرونده قتل در استان زنجان با صلح و سازش

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از زنجان،حجت الاسلام صادقی نیارکی رییس کل دادگستری در همایش شورا‌های حل اختلاف زنجان با تبریک هفته قوه قضاییه و تشکر از زحمات اعضای شورای حل اختلاف گفت:شورا‌های حل اختلاف یک مولودی مبارک در قوه قضاییه بود که امروز توفیقات بسیار خوبی در سطح کشور بهم راه داشته است .

او با بیان اینکه در طول یک سال گذشته تعداد ۱۳ فقره پرونده قتل در استان با صلح و سازش مختومه شده که نقش شورا‌های حل اختلاف در این امر ارزشمند و اثر گذار بوده است.

رئیس شورای قضایی استان با بیان اینکه تلاش مضاعف و بی منت از ویژه گی‌های بارز اعضای شورای حل اختلاف بوده بطوریکه یک چهارم پرونده‌های دادگستری استان به دوش این نهاد مردمی است و خروجی بسیار خوبی داشته و ما هم وظیفه داریم در وسع خود پیگیر مشکلات شما اعضای شورای حل اختلاف باشیم .
صادقی نیارکی افزود:روایات فراوانی در تبیین اهمیت اصلاح ذات البین وجود دارد که این نشان از جایگاه بالای کار شما دارد و اینجاست ارزش کار شما که با هیچ چیزی قابل جبران نیست و قدر این توفیق را بدانید .
او از ایجاد صندوق رفاه ویژه اعضای شورای حل اختلاف در استان خبر داد و اظهار کرد:بنده تمام تلاش خود را تا جایی که اختیارات قانونی اجازه می‌دهد برای پیگیری مشکلات شما بکار خواهم گرفت.
صادقی نیارکی از احداث ساختمان شورای حل اختلاف در زنجان خبر داد و گفت:این ساختمان در مساحت ۴هزار متر مربع در حال احداث است که امیدواریم با افتتاح این ساختمان مشکل مکان شورای حل اختلاف برطرف شود.

درباره‌ی زند

حتما ببینید

حامی فعالان سلامت-بانک رفاه-کرونا

بانک رفاه حامی فعالان سلامت و درمان ایران زمین

به گزارش روابط عمومی بانک رفاه کارگران به نقل از پایگاه خبری دنیای بانک، حمایت از مشاغل و فعالان آسیب‌دیده از ویروس کرونا در حالی به یکی از محورهای اعتباری شبکه بانکی کشور تبدیل‌شده که بانک رفاه کارگران علاوه بر اجرای طرح‌های حمایتی خود از مشاغل آسیب ‌دیده از کرونا، یک گام بلند و متفاوت برای حمایت از سربازان جبهه سلامت کشور برداشته است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *