آخرین خبرها
خانه / دیگر رسانه / اقدامات بانک رفاه در حوزه تولید چشمگیر است

اقدامات بانک رفاه در حوزه تولید چشمگیر است

به گزارش پشت پرده : به نقل از روابط عمومی بانک رفاه کارگران، از ابتدای سال جاری که به نام “جهش تولید” نام گذاری شده است، این بانک در جهت تحقق شعار سال، اقدامات مهم و چشمگیری انجام داده است که از جمله می‌توان به تخصیص 5000 میلیارد ریال تسهیلات برای پرداخت به بنگاه‌های تولیدی کوچک و متوسط، اشاره کرد. علاوه بر این برای واحدهای تولیدی مشکل‌دار که نمی‌توانستند حقوق پرسنل و کارگران را پرداخت کنند، 3000 میلیارد ریال و همچنین تأمین سرمایه در گردش واحدهای تولیدی که مشمول تبصره ۱۸ قانون بودجه سال ۱۳۹۹ می‌شوند نیز به میزان 3000‌ میلیارد ریال تسهیلات در نظر گرفته شده است.
بر اساس این گزارش، به منظور تأمین مالی صنایع پیشران کشاورزی، گردشگری و صنعت و معدن حدود ۳۰ هزار میلیارد ریال و برای صاحبان کسب و کارها که به دلیل شیوع کرونا دچار مشکل شده‌اند، حدود سه هزار میلیارد ریال تسهیلات در نظر گرفته شده است.
همچنین حمایت از تولید و توزیع کنندگان دارو و سایر مواد بهداشتی با تخصیص 5000 میلیارد ریال اعتبار و پرداخت مبلغی بیش از350 میلیارد ریال و 18 میلیون دلار به طرح ها و پروژه های حوزه صنعت و معدن، از دیگر اقدامات بانک رفاه در راستای تحقق شعار سال است.

حتما ببینید

نماینده مردم ایرانشهر در مجلس: مدیران کروز از تحریم ها، فرصت ساخته اند

نماینده مردم ایرانشهر در مجلس شورای اسلامی معتقد است با وجود تحریم های ظالمانه آمریکا علیه ملت ایران، مشاهده توان تولید کنندگان و قطعه سازانی همچون کروز موجب فخر و مباهات است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *