آخرین خبرها
خانه / دیگر رسانه / حمایت سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس از فرایند انتخاب بذرپاش برای ریاست دیوان محاسبات

حمایت سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس از فرایند انتخاب بذرپاش برای ریاست دیوان محاسبات

به گزارش پشت پرده : خضریان نماینده مردم تهران در مجلس یازدهم در توییتر خود ضمن اشاره به حواشی بوجود آمده توسط عده ای در مورد انتخاب مهرداد بذرپاش برای تصدی پست ریاست دیوان محاسبات، نوشت: ‏برخی مکتوبات و اظهارات رسانه‌ای پیش از انتخاب رییس دیوان، شائبه عدم حسن نیت برخی اظهارات به ظاهر عدالتخواهانه پس از انتخاب مجلس را پررنگ می‌کند؛ اما بحمدالله نمایندگان مجلس یازدهم مستقل‌تر از این حرف‌ها هستند که تن به تمایلات انحصارطلبانه این محافل سیاسی بدهند.

🔹ضمن اینکه ایجاد این هجمه‌ها از طریق سوءاستفاده از احساسات پاک اجتماعی، این مسئله را متبادر می‌کند که عده‌ای در پی بی‌اثر ساختن آرای اکثریت نمایندگان، در راستای تثبیت حکمرانی خود به ⁧ مجلس یازدهم ⁩ در قالب «⁧آقا بالاسر» می‌خواهند ⁧ مجلس لاریجانی ⁩ را این بار از بیرون مجلس زنده کنند.

‏🔹مهمتر از همه اینکه مجلس یازدهم باید با گذار از این حواشی و‌ همچنین با دوری از جوگیری‌ها، ماموریت اصلی خود یعنی ‎نجات اقتصاد کشور و الزام ‎ دولت به کار و تلاش مضاعف را از سربگیرد تا حل مشکلات معیشتی ‎مردم، مورد توجه قرار بگیرد.

حتما ببینید

نماینده مردم ایرانشهر در مجلس: مدیران کروز از تحریم ها، فرصت ساخته اند

نماینده مردم ایرانشهر در مجلس شورای اسلامی معتقد است با وجود تحریم های ظالمانه آمریکا علیه ملت ایران، مشاهده توان تولید کنندگان و قطعه سازانی همچون کروز موجب فخر و مباهات است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *