آخرین خبرها
خانه / دیگر رسانه / در جلسه محسن هاشمی و قالیباف چه گذشت؟

در جلسه محسن هاشمی و قالیباف چه گذشت؟

به گزارش پشت پرده : محسن هاشمی امروز در حاشیه برگزاری جلسه علنی شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران درباره جزئیات جلسه خود با محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: در این جلسه ضمن تبریک انتخاب آقای قالیباف به‌عنوان رئیس مجلس در موارد مختلف صحبت شد و این جلسه حدود یک ساعت به طول انجامید.

وی تصریح کرد: در این جلسه در رابطه با مسائل مختلف بحث و تبادل نظر شد که یکی از موارد مطرح شده در این جلسه مسائل انتخابات شوراها و همچنین بررسی مجدد انتخابات شوراها بود.

وی گفت: در ادامه جلسه نیز در مورد لوایح موجود در مجلس شورای اسلامی از جمله لایحه درآمد پایدار و مدیریت یکپارچه شهری صحبت‌هایی شد.

رئیس شورای شهر تهران گفت: همچنین در جلسه اشاره شده به مسائل کلی کشور و مشکلات حال حاضر ازجمله کاهش ارزش پول ملی و مسائل مربوط به تورم بحث و تبادل نظر شد.

وی ادامه داد: در این جلسه همچنین به موضوع شهرداری تهران و مشکلات موجود در حوزه حمل و نقل عمومی اشاره شد و از ریاست مجلس درخواست شد تا نسبت به اجرای قوانین موجود نظارت داشته باشد.

هاشمی گفت: در پایان جلسه نیز قرار شد جلسه هماهنگی میان مجمع نمایندگان تهران و شورای شهر تهران برگزار شود تا جلسات مستمری را داشته باشیم.

حتما ببینید

«آبادان یازده۶۰» با حمایت همراه اول به اکران آنلاین می آید

فیلم سینمایی «آبادان یازده ۶۰» با حمایت همراه اول و به کارگردانی مهرداد خوشبخت و تهیه‌کنندگی حسن کلامی پس از نمایش در سینماهای کشور، اکران آنلاین می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *