آخرین خبرها
خانه / دیگر رسانه / رشد 4 درصدی حمل محصولات فولاد مبارکه به بازار

رشد 4 درصدی حمل محصولات فولاد مبارکه به بازار

به گزارش پشت پرده : معاون بهرهبرداری فولاد مبارکه ضمن تأیید این خبر گفت: با توجه به اهمیت تولید و درآمدهای فروش محصولات غیرنفتی، خوشبختانه در ششماهۀ نخست سال جاری،شرکت با حمل 4 میلیون و 70 هزار تن محصول و تحقق 110 درصدی برنامه، رشد 4 درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل داشته است.

تداوم تولید با مدیریت محدودیتهای مواد اولیه و انرژی، ویروس کرونا و تحریمها
مختار بخشیان در ادامه افزود: برنامۀ گندلهسازی فولاد مبارکه در بازۀ زمانی مذکور 3 میلیون و 910 هزار تن بود که بهدلیل کمبود مواد اولیه به 3 میلیون و 809 هزار تن رسید.
وی تأکید کرد: همچنین بهدلیل محدودیت تحویل مواد اولیه به فولاد مبارکه، گرمای بیسابقه و همکاری شرکت فولاد مبارکه با برق منطقهای با هدف در اولویت قرار دادن برق مصرفی شهروندان و پیشگیری از خاموشی، به میزان 206 هزار تن نسبتبه مدت مشابه سال قبل با افت تولید مواجه شدیم.
به گفتۀ بخشیان، در سایر واحدهای شرکت فولاد مبارکه نیز رکوردها و دستاوردهای قابلملاحظهای در ششماهۀ ابتدایی سال 99 به ثبت رسیده است که برخی از آنها عبارتاند از:
– تحقق 108 درصد برنامۀ تولید در ناحیۀ نورد گرم و تولید 2 میلیون و 846 هزار تن کلاف گرم؛
– تحقق 102 درصد برنامه در ناحیۀ نورد سرد و تولید 826 هزار تن محصول؛
– تحقق 94 درصد برنامه در خط ورق قلعاندود و تولید 55 هزار تن محصول؛
– تحقق 101 درصد برنامه در خط ورق گالوانیزه و تولید 98 هزار تن محصول.
معاون بهرهبرداری فولاد مبارکه تصریح کرد: با توجه به اهمیت تولید در چرخۀ اقتصاد کشور، بهویژه در شرایط تحریم و شیوع ویروس کرونا، در صورت تأمین بهموقع مواد اولیه و کنسانترۀ موردنیاز، با همت مدیریت و کارکنان تلاشگر در همۀ نواحی، تمامی اهداف برنامهریزیشدۀ فولاد مبارکه تا پایان سال جهش تولید محقق خواهد شد.
وی در بخش پایانی سخنان خود از رعایت کامل و دقیق دستورالعملهای بهداشتی و ایمنی، افزایش بهرهوری کارکنان و تجهیزات و همچنین استفادۀ بهینه از منابع بهعنوان مهمترین راهکارهای دستیابی به اهداف نام برد.

حتما ببینید

افزايش 40 درصدي توليد و 30 درصدي صادرات فولاد بناب در سال جهش تولید

مدیرعامل مجتمع فولاد صنعت بناب از رشد 40 درصدی تولید و افزایش 30 درصدی صادرات در نیمه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *