خانه / خبر ویژه / جایگزینی مدیر عامل بانک رفاه

جایگزینی مدیر عامل بانک رفاه

 به گزاش پشت پرده،لَلِه‌گانی مدیرعامل اسبق بانک صادرات بود که در فرآیند حذف حقوق‌های نجومی به دلیل دریافت ماهانه ۵۷ میلیون تومان بابت مدیریت این بانک، با حکم طیب‌نیا، وزیر سابق اقتصاد در سال ۹۵ از سمت خود عزل شد.

اگرچه وی پس از عزل، با حکم سیف رئیس وقت بانک مرکزی به سمت‌هایی از جمله مدیرعاملی مؤسسه توسعه صادرات و مسئول ساماندهی مؤسسه توسعه برای ادغام با تعاونی وحدت، منصوب شد؛ اما باید گفت با توجه به سابقه نه‌چندان درخشان وی و عزل به دلیل برخورداری از حقوق نجومی، عواقب انتصاب مجدد او به ریاست یک بانک را نمی‌توان چندان مثبت ارزیابی کرد.

روابط عمومی بانک رفاه تکذیب نکرد

خبرنگار اقتصادی آنا موضوع انتصاب قریب‌الوقوع لَلِه‌گانی به سمت مدیرعاملی بانک رفاه را از روابط عمومی این بانک پیگیری کرد. روابط عمومی این بانک ضمن عدم تکذیب شنیده‌ها، انتشار خبر رسمی تغییر مدیرعامل بانک رفاه را منوط به اطلاع‌رسانی از سوی روابط عمومی بانک رفاه کارگران اعلام کرد.

گفتنی است لَلِه‌گانی از مرداد ۹۷ نیز به‌عنوان ریاست هیئت مدیره شرکت داده‌پردازی ایران منصوب شده است. طبق گزارش پایگاه «کدال»، حق حضور اعضای غیرموظف هیئت مدیره این شرکت برای حداقل یک جلسه در ماه ۱۹,۵۰۰,۰۰۰ ریال بوده است. پاداش ناخالص هیئت مدیره این شرکت هم برای سال مالی ۹۷ ،۳۹۰۰ میلیون ریال بوده که مجموعاً حکایت از دریافت‌های نجومی اعضای هیئت مدیره شرکت داده‌پردازی ایران دارد که از قضا ریاست آن بر عهده لَلِه‌گانی است.

قبلی در سازمان تامین اجتماعی چه خبر است؟
بعد آیا زاکانی با محکومیت کیفری تایید صلاحیت می شود؟

حتما ببینید

آمریکا با درخواست وام ایران از صندوق بین‌المللی پول موافقت می‌کند؟

آمریکا تنها در صورتی امکان دارد با اعطای وام به ایران موافقت کند که برای اقتصاد ایران نقشه خاصی را مدنظر داشته باشد که آن را از طریق سیاست های تحمیلی صندوق بین المللی پول دنبال کند.

کانال تلگرام پشت پرده