آخرین خبرها
خانه / دیگر رسانه / مدرس خياباني بهترين گزينه براي تصدي وزارت صمت/ وزير پيشنهادي صمت به امور و چالش هاي اصناف اشراف کامل دارد

مدرس خياباني بهترين گزينه براي تصدي وزارت صمت/ وزير پيشنهادي صمت به امور و چالش هاي اصناف اشراف کامل دارد

به گزارش پشت پرده : عضو هئيت رئيسه اتاق هاي اصناف ايران و تهران با حمايت از پيشنهاد دولت مبني بر معرفي حسين مدرس خياباني به عنوان وزير پيشنهادي وزارت صمت گفت: آقاي مدرس علاوه بر دارا بودن پتانسيل هاي بالا در زمينه هاي مربوط به تصدي وزارت صمت از آنجا که به امور و چالش هاي اصناف اشراف کامل دارد مورد حمايت و وثوق اصناف است.

ابراهيم درستي با تاکيد بر لزوم ارتباط بين دولت و اصناف گفت: آقاي مدرس خياباني ديدگاه و نگرش خاصي نسبت به اصناف داشته و به امور و چالش هاي آنها آگاهي دارد که همين امر مي تواند بين دولت و اصناف ارتباطي که لازم است را ايجاد کند. يکي از مراکز و نقاطي که با اصناف هميشه رابطه دارد وزارت صنعت، معدن و تجارت است و فردي که به عنوان وزير آينده براي اين وزارتخانه معرفي ميشود، بايد کسي باشد که بتواند با حفظ اين ارتباط آن را تقويت کند.

عضو هيئت رئيسه اتاق اصناف ايران ضمن ابراز اميدواري از راي اعتماد بالاي مجلس به ايشان گفت: اميدواريم نمايندگان محترم مجلس با توجه به توانايي ها، پتانسيل و سوابق درخشان و مرتبط ايشان در وزارت صمت و همچنين لحاظ قرار دادن شرايط کنوني جامعه و اقتصاد، به ايشان راي اعتماد بدهند.

درستي تصريح کرد: با توجه به اشراف ايشان در مدت زماني که به عنوان سرپرست در وزارتخانه صمت فعاليت داشتند عملکرد خوبي در کارنامه خود ثبت کرده و تصميمات درست و خوبي گرفته است؛ لذا اميد داريم با انتخاب او به عنوان وزير صمت اين اقدامات تداوم يابد.
نايب رئيس اول اتاق اصناف تهران با برشمردن اقدامات وي در طول تصدي سرپرست وزارت صمت ادامه داد: ايشان در شرايطي اين مسئوليت را قبول کردند که بسياري از مشکلات همچون افزايش قيمت دلار، گسترش ويروس کرونا و… خارج از اراده وي بر بازار و صنعت و تجارت کشور تحميل شد. امروز پذيرش مسئوليت براي کساني که بخواهند کار کنند واقعا سخت است. بر اين اساس به نظرم اينکه مدرس خياباني در اين دوران چنين مسئوليتي را پذيرفته نشان از شهامت وي دارد و بايد از او حمايت کرد

حتما ببینید

«آبادان یازده۶۰» با حمایت همراه اول به اکران آنلاین می آید

فیلم سینمایی «آبادان یازده ۶۰» با حمایت همراه اول و به کارگردانی مهرداد خوشبخت و تهیه‌کنندگی حسن کلامی پس از نمایش در سینماهای کشور، اکران آنلاین می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *