آخرین خبرها
خانه / اقتصادی / چابک سازی فعالیت‌ها در اجرای پروژه‌های شرکت

چابک سازی فعالیت‌ها در اجرای پروژه‌های شرکت

به گزارش بازتاب خبر، به نقل از مدیرعامل فولاد مبارکه، ضمن تأکید بر رفع مشکلات اجرایی پروژهها و چالشهای موجود، با اشاره به شرایط فعلی پروژههای این شرکت گفت: وضعیت فعلی پروژههایی که در معاونت اجرای پروژهها تعریف شده در شرایط مناسبی است، اما تسریع در اجرای آنها مورد انتظار شرکت است.
عظیمیان افزود: خوشبختانه مشکلات مالی در این روند دخیل نیست، اما برخی از موانع بهصورت فرایندی پیشرفت پروژهها را با کندی مواجه میکند. در این زمینه لازم است ایستگاهها و ترمزهای روند اجرای پروژهها شناسایی و رفع شوند. پروژههای شرکت باید روند روبهرشد و سرعت بیشتر، بهبودها مستمر و جلسات بررسی وضعیت پروژهها ادامه داشته باشد.
مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه تصریح کرد: اجرای پروژهها باید در شرکتهایی که فولاد مبارکه صاحب 100 درصد سهام آنهاست نیز همانند شرکت فولاد مبارکه کنترل و اجرا شود تا پروژهها چابک گردد و با سرعت بیشتری، پیشرفت کند. تمام تیمهای اجرایی و پیمانکاران باید بهگونهای ترغیب شوند تا بهصورت شبانهروزی پروژه را به پیش ببرند و در کوتاهترین زمان ممکن به اتمام برسانند؛ چراکه وقفه در پیشرفت هیچ پروژهای قابلقبول نیست.
گفتنی است در ابتدای این نشست، احمد سعیدبخش، معاون اجرای پروژههای شرکت، پس از طرح برخی از مشکلات معاونت اجرای پروژهها گفت: چالشهای موجود، بهصورت عمده ناشی از شرایط پیرامونی و محیط حاکم بر پروژهها نظیر تحریمها، محدودیتهای اقتصادی، نوسانات نرخ ارز و قیمتها، مشکلات تأمین و شرایط داخل سازمانی و… است.

حتما ببینید

«آبادان یازده۶۰» با حمایت همراه اول به اکران آنلاین می آید

فیلم سینمایی «آبادان یازده ۶۰» با حمایت همراه اول و به کارگردانی مهرداد خوشبخت و تهیه‌کنندگی حسن کلامی پس از نمایش در سینماهای کشور، اکران آنلاین می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *