آخرین خبرها
خانه / دیگر رسانه / خط سرخ شهادت حاج قاسم، خط روشن عزت و سربلندی است
حاج قاسم
حاج قاسم

خط سرخ شهادت حاج قاسم، خط روشن عزت و سربلندی است

به گزارش بازتاب خبر و به نقل از ایکوپرس، گروه صنعتی ایران خودرو طی بیانیه ای ضمن حمایت از اقدام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حمله به پایگاه های نظامی امریکا این را اقدامی نخست از سوی فرزندان ایران در مسیر انتقام سخت نامید و بر آمادگی ملت شریف ایران برای پاسخی سخت تر و کوبنده تر به هر تجاوزی تاکید کرد.
متن کامل این پیام به این شرح است:
وقتی خون ملتی باشکوه به جوشش بیفتد، خواب خونخواران تباه خواهد شد. اقدام فرزندان غیور این ملت در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، در موشک باران پایگاه های نظامی آمریکا، رشحه و لمحه ای از فروغ ملتی است که نیمه شب سفاکان را هراسناک کرده، خواب از چشمان ترس خورده شان ربوده است و این حماسه، گام نخستین تحقق وعده صادقی است که مقام معظم رهبری از آن به انتقامی سخت یاد کرده اند.
گروه صنعتی ایران خودرو ضمن تبریک به رهبر فرزانه انقلاب، حضرت آیت الله خامنه ای (مد ظله العالی) و ملت شریف و عزیز ایران، اعلام می دارد، اقدام شجاعانه فرزندان این کشور را پاسخی مشروع به دنائت و وحشیگری امریکای سفاک در تجاوز به حریم اقتدار این کشور و پاسخی مشروع به حماقتی می دانیم که کوردلانه مرتکب شده اند.
چنین است که با تحقق وعده صادق به آنهایی که گمان می کردند، انتقام سخت صرفا رجزخوانی خواهد بود، ثابت کرده ایم، اگر چه در پی جنگ و تنش در منطقه نبوده و نیستیم اما به هر تجاوزی قاطعانه پاسخ می دهیم و خامدستی مجدد امریکا پاسخی سخت تر و کوبنده تر خواهد داشت.
در این مجال گروه صنعتی ایران خودرو به عنوان مجموعه ای تولیدی  وظیفه خود می داند، ضمن قدردانی از همکاران و خانواده محترمشان که با حضور در مشایعت سردار دلها بر دفاع مشروع از حاکمیت ملی تاکید کرده اند و دریای خروشان تماشایی از حضور حماسی یک ملت را در جهان به رخ کشیده اند، تاکید نماید که در تاسی به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر ضرورت تقویت در تمامی عرصه ها برای مقابله با دشمن، آماده است تا با حضور قدرتمندانه در سنگر تولید، تمام اهتمام خود را برای اعتلای نام ایران به کاربندد و با شور و شعور برآمده از مکتب امام خمینی(ره)، در پاسداری از حریم کشور عزیزمان خواهد کوشید.
بی شک تحقق اقدام ارزشمند انتقام سپاه از امریکا، گواهی روشن است بر این امر که خط سرخ شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی، خط روشن تلاش برای دستیابی به عزت و سربلندی ایران اسلامی در تمامی عرصه هاست.

 

حتما ببینید

فولاد مباركه تا سال ۱۴۰۴ به عنوان كارخانۀ هوشمند در جهان شناخته میشود

وبیــــــــــــــنار نخـــــــستین رویـــــــــــــداد از سلســــــــــــله رویـــــــــــــدادهــــــــــــــای 3S یا Smart Steel manufacturing Startup event با هدف تأمین نیازهای فناورانه شرکت فولاد مبارکه در حوزۀ تحول دیجیتال و بررسی چالشهای این شرکت در این عرصه در محل پارک علم و فناوری دانشگاه تهران با همکاری شرکت فولاد مبارکه، دانشگاه تهران، صندوق نوآوری و شکوفایی و شرکت ایریسا روز چهارشنبه 23 مهرماه از ساعت 9 تا 13 برگزار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *