آخرین خبرها
خانه / دیگر رسانه / پراید ۳۲ میلیونی در مشهد از شایعه تا واقعیت!
پراید
پراید

پراید ۳۲ میلیونی در مشهد از شایعه تا واقعیت!

به گزارش بازتاب خبر به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد، چندی پیش خبری در فضاهای مجازی از جمله  تلگرام و اینستاگرام پخش شد که یک جوان صافکار مشهدی توانسته با یک سند سوخته یک پراید و تمامی قطعات آن از پیچ و مهره تا تمام قطعات بزرگتر را با هزینه کردن فقط  ۳۲میلیون تومان به یک پراید جدید تبدیل کند.

در پی این خبر به دنبال منبع انتشار این خبر رفتیم تا سر نخی از این فرد بدست بیاوریم.

با خبرنگار این خبر  که از روزنامه آفتاب یزد منتشر شده بود  مصاحبه کردیم.

او در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد، در خصوص این خبر گفت : تنها از طریق مکاتبه ایمیلی با آن فرد مطلع شده که این پراید ۳۲ میلیونی ساخته شده است.

یکی از اصول خبرنگاری و تهیه خبر این است که از منبع موثق و مورد تایید خبر را نقل کنیم نه تنها از طریق یک مکاتبه ایمیلی!

علیخانی رئیس اتحادیه صافکارهای مشهد در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد، گفت : ما هم این خبر را از شبکه های اجتماعی دیدیم ولی در این رابطه هیچ کدام از صافکارهای مشهد این خبر را تایید نکردند.

چندین بار با ایمیل فردی که این خبر را به خبرنگار آفتاب یزد اطلاع داده بود مکاتبه کردیم ولی چیزی جز سکوت جواب قانع کننده  آنها نبود.

رسانه نقش مهمی در روشن کردن اذهان عمومی دارد پس باید در انتشار اخبار ضمن اطمینان از منبع موثق در نشر آن دقت لازم و کافی را داشته باشند تا اخبار مطمئن به سمع و نظر جامعه برسد.

حتما ببینید

آیین رونمایی از کارت هواداری باشگاه پرسپولیس

بانک گردشگری حامی اصلی تیم پرسپولیس تهران به پاس سال‌ها حمایت هواداران این باشگاه و قدردانی از حضور آن‌ها در میادین مختلف از خدمت ویژه کارت هواداری رونمایی کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *