آخرین خبرها
خانه / دیگر رسانه / با هدف کمک به زنان سرپرست خانوار در دوران بحران؛ آغاز کمپین «کرونان» توسط بنیاد نیکوکاری دست‌های مهربان
نیکوکاری

با هدف کمک به زنان سرپرست خانوار در دوران بحران؛ آغاز کمپین «کرونان» توسط بنیاد نیکوکاری دست‌های مهربان

باز تاب خبر ؛ در این میان، قهرمانان خاموش دیگری نیز در خط مقدم مبارزه با بحران قرار دارند که نه تصویرشان منتشر می‌شود نه اسمی از آنان هست؛ قهرمانان عرصه‌ی مهربانی و نیکوکاری. انسان‌هایی که در این بحران بزرگ، هر کدام در هر جایگاه و با هر توانی به میدان مبارزه با فقر و بیکاری آمده و با حمایت مستقیم و غیرمستقیم از اقشار ضعیف و نیازمند نشان داده‌اند که ما ایرانیان از هر بحرانی قویتریم. با این حال هنوز به مبارزان بیشتری در سنگر نیکوکاری نیازمندیم، چراکه با شیوع ویروس کرونا برخی اقشار همچون زنان سرپرست خانوار بیشترین آسیب را می‌بینند چون کسب‌وکار این عزیزان روزمزدی بوده و حالا اغلب خانه‌نشین شده‌اند.

بنیاد نیکوکاری دست‌های مهربان پس از اجرای موفق کمپین «سینِ امسال سلامتی» در اسفند 98، حالا دومین کمپین خود در دوران شیوع کرونا تحت عنوان «کرونان» را با هدف تأمین مایحتاج زنان سرپرست خانوار کلید زده است. در این کمیپن قصد داریم به‌خاطر شیوع ویروس کرونا، افزایش بیکاری و قطع شدن درآمد زنان سرپرست خانوار، این خانواده‌ها را در اولویت کمک‌های خود –به ویژه کمک‌های ماه مبارک رمضان- قرار دهیم تا با یاری و حمایت شما، از این بحران هم سربلند بگذریم.

«کرونان» اصطلاحی ترکیبی است از دو واژه‌ی «کرونا» و «نان». دو مفهوم مهم که امروز اساسی‌ترین دغدغه‌ی اقشار مختلف جامعه شده‌اند؛ به‌ویژه قشر زنان سرپرست خانوار که با شیوع ویروس کرونا، برای تأمین «نان» خود (به عنوان نماد معیشت) به مشکل برخورده‌اند. از این‌رو بنیاد نیکوکاری دست‌های مهربان در کمپین جدید خود با ساخت ترکیب «کرونان»، منعکس‌کننده‌ی تأثیر شیوع این ویروس بر کار و معیشت زنان سرپرست خانوار شده است.

برای کمک به این کمپین می‌تواند از راه‌های ذیل اقدام کنید یا به سایت www.dmngo.ir مراجعه فرمایید.

پرداخت موبایلي : #444*737*

شماره کارت: 6104337770005005

شماره حساب:233670339

به نام بنیاد نیکوکاری دست‌های مهربان

حتما ببینید

شناسایی سود ١٠6 ریالی در بانک گردشگری در 6 ماهه

بانک گردشگری در 6 ماهه منتهی به شهریور ١٣٩٩ برای هر سهم ١٠6 ریال سود محقق کرد. وگردش در مدت مشابه سال قبل 6٣ ریال زیان برای هر سهم شناسایی کرده بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *