آخرین خبرها
خانه / دیگر رسانه / اقدامات ضد کرونایی ایران خودرو ، الگویی برای صنایع کشور است

اقدامات ضد کرونایی ایران خودرو ، الگویی برای صنایع کشور است

به گزارش بازتاب خبر به نقل از ایکوپرس ، علیرضا زالی درمراسم تحویل 10 هزار ست گان پزشکی به مراکز درمانی کشورگفت : ایران خودرو درراستای ایفای مسوولیت پذیری اجتماعی و حمایت از تیم مراقبتی و درمانی که در خط اول مقابله با کرونا قرار دارند، 10 هزار ست گان پزشکی را به شبکه بهداشت کشور تحویل دادکه این حرکت جهادی قابل تقدیر است .
وی با ابراز خرسندی از همکاری مجموعه های صنعتی در شهر تهران عنوان کرد:خوشبختانه مجموعه هایی مانندایران خودرو با درک مسوولانه شرایط ملی که در بیمارستان ها و مراکز بهداشتی و درمانی داریم، با نیازسنجی منطقی سعی کردند با رعایت پروتکل های استاندارد، لوازمی که مورد نیاز تیم پزشکی است را تامین و تدارک ببینند.
فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا درکلانشهر تهران با اشاره به بازدید از خطوط و بخش های مختلف ایران خودرو، خاطر نشان کرد :  در محیط های صنعتی کاری ایران خودرو که در زنجیره تامین خودرو مشارکت می کنند، همه پروتکل های بهداشتی به نحو احسن اجرا شده است.
وی تاکیدکرد : اقدامات ضد کرونایی ایران خودرو به صورت خلاقانه صورت گرفته است ومباحثی از جمله فاصله گذاری اجتماعی، ممانعت از تراکم جمعیتی، توجه به رعایت پروتکل های فردی، استفاده از لوازم حفاظتی و روش های جدید که به حفظ فاصله فیزیکی افراد کمک می کند و به این ترتیب امکان تماس میان افراد به صورت چشم گیری کاهش پیدا کرده و محیطی ایمن فراهم شده است.
زالی افزود: خوشبختانه از تعطیلی نوروز نیز استفاده شده و با روش های ضد عفونی که در این ایام صورت گرفته، محیط کاری ایمن از نظر تمیزی در مجموعه کارگاه ها فراهم شده است. تیم های ممیزی در طول روز به صورت مرتب رعایت پروتکل های بهداشتی را بررسی می کنند و تب سنجی به صورت مستمر در خطوط تولید مورد توجه قرار می گیرد. هم چنین تلاش شده است تا تنها افرادی که  از سلامت کامل برخوردار هستند در خطوط تولیدمشارکت کنند و افرادی که بیمارند یا دارای علائم بیماری هستند تا زمان قطعیت رفع علائم بالینی شان از زنجیره خارج شدند.

حتما ببینید

ادای احترام دوچرخه‌سواران باشگاه فولاد مباركه سپاهان به مقام شامخ شهیدان

تیم دوچرخه‌سواری باشگاه فولاد مبارکۀ سپاهان روز پنجشنبه (اول آبان ماه) در آستانۀ دومین روز آبان ماه که در تقویم ورزشی کشور به‌عنوان روز سپاهان نام‌گذاری شده، مسیر گلستان شهدا تا شرکت فولاد مبارکه را با هدف تجدید میثاق با شهدا رکاب زدند. اعضای این تیم پس از ورود به شرکت فولاد مبارکه، با حضور بر قبور مطهر شهدای گمنام و اهدای گل، به مقام شامخ شهدای جنگ تحمیلی ادای احترام کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *