آخرین خبرها
خانه / اقتصادی / تلاش دریانوردان در دوران تحریم مانع توقف تجارت شده است
کشتیرانی ایران

تلاش دریانوردان در دوران تحریم مانع توقف تجارت شده است

مدیرعامل  جمهوری اسلامی ایران گفت: در برهه کنونی و با توجه به تحریم‌های ناجوانمردانه در بخش حمل و نقل دریایی کشور،، همدلی و دلسوزی دریانوردان در خنثی کردن تحریم‌های تحمیلی موجب شد که صادرات و واردات کالاها با وقفه مواجه نشود.

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از سازمان کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران، محمدرضا مدرس خیابانی در پیامی فرا رسیدن روز جهانی دریانورد را به همه دریانوردان که با همت و تلاش از جان و آسایش خود مایه می‌گذارند تا چرخ عظیم صنعت حمل و نقل دریایی به حرکت دائمی خویش ادامه دهد تبریک گفت.

پیام محمدرضا مدرس خیابانی نایب رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران به شرح زیر است:

25 ژوئن به عنوان «روز جهانی دریانورد» تعیین و نام‌گذاری شده است. انتخاب این روز در تقویم دریایی جهان از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است.

در برهه کنونی و با توجه به تحریم‌های ناجوانمردانه در بخش حمل و نقل دریایی کشور، هوشیاری و عملکرد به یاد ماندنی دریادلان عزیز نقش مهمی را در دستیابی به اهداف و برنامه‌ها ایفا کرد و به لطف الهی، تلاش، همدلی و دلسوزی دریانوردان عزیز در خنثی کردن تحریم‌های تحمیلی موجب شد که صادرات و واردات کالاها با وقفه مواجه نشود.

بی‌تردید اگر حضور نیروی انسانی متخصص، آگاه و کارآمد حرفه‌ی دریانوردی نبود، توسعه صنعت حمل و نقل دریایی به این مرتبت عالی نمی‌رسید.

در آستانه روز جهانی دریانورد امید است تمامی دریانوردان عزیز گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران با اتکاء به توانمندی‌های بالقوه و بالفعل خویش و در سایه عنایات حضرت حق در دستیابی به اهداف پیش رو موفق باشند.

در پایان ضمن ارج نهادن به تلاش‌ها و ایثارگری‌های این قشر زحمتکش و فداکار، سلامتی، عزت و سربلندی تمامی همکاران عزیز دریانورد و خانواده‌های آنان را از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم.

حتما ببینید

دلار ارز

فقدان مشتری برای ۷۰ میلیون دلار ارز عرضه‌شده در بازار

تهران- ایرنا- حدود ۷۰ میلیون دلار امروز (شنبه) توسط بازارساز به بازار تزریق شد که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *