آخرین خبرها
خانه / دیگر رسانه / رشد 7 درصدی تولید محصولات سیکل سرد فولاد مبارکه

رشد 7 درصدی تولید محصولات سیکل سرد فولاد مبارکه

به گزارش پشت پرده : به نقل از بهزاد بهادرانی مدیر ناحیۀ نورد سرد فولاد مبارکه ضمن تأیید این خبر گفت: بهمنظور پاسخگویی به نیاز بازار، در خط تولید محصولات قلعاندود نیز با تولید ۳۰ هزار تن و ثبت یک رکورد تولید در اردیبهشتماه سال جاری، بخش قابلتوجهی از نیاز بازار در حوزۀ بستهبندی صنایع غذایی تأمین شد.
وی در بخـــش دیگری از سخــنان خود به دستاوردهای فــولاد مبارکه در حــوزۀ تولیــد ورق موردنیــاز بستهبندی کلاف اشاره کرد و گفت: بهمنظور رهایی از وابستگی به واردات این نوع تسمهها که در بستهبندی کلافهای تولیدی کاربرد زیادی دارد، پیش از این با همکاری واحدهای مختلف شرکت، موفق به بومیسازی این محصول شده بودیم و بهطور مشخص در سهماهۀ اول سال جاری، با تولید یک هزار  و  500  تن از این نوع محصولات، ضمن بینیازی از واردات و تأمین نیاز شرکت، از خروج مقادیر قابلتوجهی ارز    جلوگیری  شده است.
مدیر ناحیۀ نورد سرد فولاد مبارکه در ادامه از تولید هزار  تن ورق رنگی موردنیاز در صنعت لوازم خانگی در فولاد مبارکه طی سهماهۀ اول سال جاری خبر داد و اظهار داشت: در پی تأکید مدیریت ارشد سازمان بر پاسخگویی مناسب به صنایع لوازم خانگی، تولید محصولات پیشرنگ نیز در دستور کار کارکنان بلندهمت شرکت فولاد مبارکه قرار گرفت تا این شرکت بهعنوان تنها تولیدکنندۀ این محصول استراتژیک در کشور، ضمن ایجاد  بینیازی از  واردات، به میزان قابلتوجهی صرفهجویی ارزی برای کشور به ارمغان آورده باشد.
بهادرانی در بخش پایانی سخنان خود، ضمن قدردانی از حمایتهای مدیریت ارشد شرکت، اظهار امیدواری کرد در سایۀ الطاف الهی و ادامۀ حمایتها و تلاش مستمر کارکنان ناحیۀ نورد سرد، موفقیتهای این ناحیه همچنان ادامه یابد.

حتما ببینید

افزايش 40 درصدي توليد و 30 درصدي صادرات فولاد بناب در سال جهش تولید

مدیرعامل مجتمع فولاد صنعت بناب از رشد 40 درصدی تولید و افزایش 30 درصدی صادرات در نیمه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *