آخرین خبرها
خانه / ویژه / قرنطینه 6 ماهه 40 نفر از کارکنان چاپخانه سازمان سنجش

قرنطینه 6 ماهه 40 نفر از کارکنان چاپخانه سازمان سنجش

به گزارش پشت پرده : مدیر کل روابط عمومی سازمان سنجش درباره قرنطینه افراد نیز گفت: ۴۰ نفر از کارکنان چاپخانه سازمان سنجش طی این ۶ ماه در قرنطینه بودند.

طراحان سوالات کنکور در قرنطینه نمی‌مانند

او در ادامه در پاسخ به انتقادات مطرح شده پیرامون امکانپذیر نبودن قرنطینه شش ماهه ۴۰ نفر، گفت: با توجه به شرایط پیش بینی نشده‌ای که در آن هستیم این امکان به وجود آمد و سازمان سنجش در صدد دروغ گفتن در این باره نیست.

زرین آمیزی تاکید کرد: طراحان در قرنطینه نمی‌مانند؛ زیرا سؤالات از بانک سؤالاتی که طراحی شده به صورت تصادفی انتخاب می‌شود.

سخنگوی سازمان سنجش در ادامه درباره حواشی ارسال سوالات به حوزه‌های امتحانی طی دو نوبت گفت: سوالات هیچ گاه به حوزه‌های امتحانی در دو مرحله قبل که مقرر بود کنکور دکتری برگزار شود ارسال نشده است، در توضیح هم باید گفت در مرحله پیش که مقرر بودن کنکور در ۲۶ تیر ماه برگزار شود در صبح روز دوشنبه ۲۳ تیر که مقرر بود کارت ورود به جلسه توزیع شود، سازمان با توجه به اینکه احتمال می‌داد کنکور دوباره به تعویق بیفتد کارت‌ها را هم توزیع نکرد و ارسال سوالات هم اتفاق نیفتاد.

زرین آمیزی در ادامه گفت: در تاریخ نهم اسفند ماه هم قبل از اینکه کارت ورود به جلسه توزیع شود کنکور به تعویق افتاد و سوالات به حوزه‌ها ارسال نشد و از همان تاریخ سوالات در چاپخانه قرنطینه است.

پاسخ سازمان سنجش به امکان درز سوالات در طی ۶ ماه

مدیر کل روابط عمومی سازمان سنجش در ادامه درباره پاسخ سازمان سنجش به امکان درز سوالات در طی این ۶ ماه نیز گفت: پاسخ سازمان این است که این افراد در طی این ۶ ماه قرنطینه بوده اند و سوالات هم در چاپخانه در قرنطینه بوده است.

 

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

حتما ببینید

پشت پرده سبک جدید اطلاع رسانی

به گزارش پشت پرده؛ به تازگی کانال تلگرامی پشت پرده با سبکی متفاوت از خبر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *