آخرین خبرها
خانه / اقتصادی / چابک سازی فعالیت‌ها در اجرای پروژه‌های شرکت

چابک سازی فعالیت‌ها در اجرای پروژه‌های شرکت

به گزارش بازتاب خبر، به نقل از مدیرعامل فولاد مبارکه، ضمن تأکید بر رفع مشکلات اجرایی پروژهها و چالشهای موجود، با اشاره به شرایط فعلی پروژههای این شرکت گفت: وضعیت فعلی پروژههایی که در معاونت اجرای پروژهها تعریف شده در شرایط مناسبی است، اما تسریع در اجرای آنها مورد انتظار شرکت است.
عظیمیان افزود: خوشبختانه مشکلات مالی در این روند دخیل نیست، اما برخی از موانع بهصورت فرایندی پیشرفت پروژهها را با کندی مواجه میکند. در این زمینه لازم است ایستگاهها و ترمزهای روند اجرای پروژهها شناسایی و رفع شوند. پروژههای شرکت باید روند روبهرشد و سرعت بیشتر، بهبودها مستمر و جلسات بررسی وضعیت پروژهها ادامه داشته باشد.
مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه تصریح کرد: اجرای پروژهها باید در شرکتهایی که فولاد مبارکه صاحب 100 درصد سهام آنهاست نیز همانند شرکت فولاد مبارکه کنترل و اجرا شود تا پروژهها چابک گردد و با سرعت بیشتری، پیشرفت کند. تمام تیمهای اجرایی و پیمانکاران باید بهگونهای ترغیب شوند تا بهصورت شبانهروزی پروژه را به پیش ببرند و در کوتاهترین زمان ممکن به اتمام برسانند؛ چراکه وقفه در پیشرفت هیچ پروژهای قابلقبول نیست.
گفتنی است در ابتدای این نشست، احمد سعیدبخش، معاون اجرای پروژههای شرکت، پس از طرح برخی از مشکلات معاونت اجرای پروژهها گفت: چالشهای موجود، بهصورت عمده ناشی از شرایط پیرامونی و محیط حاکم بر پروژهها نظیر تحریمها، محدودیتهای اقتصادی، نوسانات نرخ ارز و قیمتها، مشکلات تأمین و شرایط داخل سازمانی و… است.

حتما ببینید

ادای احترام دوچرخه‌سواران باشگاه فولاد مباركه سپاهان به مقام شامخ شهیدان

تیم دوچرخه‌سواری باشگاه فولاد مبارکۀ سپاهان روز پنجشنبه (اول آبان ماه) در آستانۀ دومین روز آبان ماه که در تقویم ورزشی کشور به‌عنوان روز سپاهان نام‌گذاری شده، مسیر گلستان شهدا تا شرکت فولاد مبارکه را با هدف تجدید میثاق با شهدا رکاب زدند. اعضای این تیم پس از ورود به شرکت فولاد مبارکه، با حضور بر قبور مطهر شهدای گمنام و اهدای گل، به مقام شامخ شهدای جنگ تحمیلی ادای احترام کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *