آخرین خبرها
خانه / اجتماعی / جهش تولید می تواند دشمنان را ناامید کند/ظرفیت‌ها باید هم جهت شوند

جهش تولید می تواند دشمنان را ناامید کند/ظرفیت‌ها باید هم جهت شوند

به گزارش بازتاب خبر ابوالفضل عمویی منتخب مردم تهران در مجلس یازدهم در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به شعار سال ۹۹ اظهار داشت: جهش تولید در راستای شعار سال قبل یعنی رونق تولید است که یک هدف بزرگ را در اقتصاد ملی ما فعال می‌کند و باعث می‌شود که بسیاری از مشکلات برطرف شود.

وی افزود: با فعال شدن واحدهای تولیدی در سراسر کشور بحث اشتغال و امنیت اقتصادی که در سال‌های گذشته بسیار ما را با مشکل روبرو کرده است، مورد توجه قرار گرفته و اهتمام هرچه بیشتر به تحقق شعار سال می‌تواند مشکلات را برطرف کند.

منتخب مردم تهران در مجلس با بیان اینکه طرح این شعار نشان دهنده اهتمام رهبر معظم انقلاب به رفع مشکلات کشور است، گفت: شعار سال کمک می‌کند همه ظرفیت‌ها و توانمندی‌هایی که وجود دارد هم‌جهت شده و در یک راستا و به سمت هدفی مشخص قرار بگیرد.

عمویی افزود: امیدواریم در سال جاری توجهات مردم به مسئولان در یک راستا به سمت جهش در تولید باشد که در این شرایط می‌توانیم امیدوار باشیم اقتصاد کشور پویا و قوی خواهد شد.

وی افزود: با تحقق شعار سال و برطرف کردن مشکلات اقتصادی معیشتی و اشتغال می‌توانیم در مقابل فشارهای بیگانگان که در سال‌های گذشته بیشتر از قبل هم شده است، بایستیم و آنها را ناامید کنیم.

منتخب مردم تهران در مجلس یازدهم با بیان اینکه با جهش تولید می‌توانیم با قدرت در مقابل زیاده خواهی‌های نیروهای خارجی بایستیم، گفت: اگر این شعار به طور کامل پیگیری و محقق شود دشمنان را در رسیدن به اهدافشان ناکام خواهیم گذاشت.

حتما ببینید

سکه

سکه گران شد

تهران- ایرنا- هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در بازار آزاد تهران امروز …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *