آخرین خبرها
خانه / دیگر رسانه / مصطفی عطایی پور مدیر مجتمع فولاد سبا رشد ۱۱.۷ درصدی تولید در مجتمع فولاد سبا

مصطفی عطایی پور مدیر مجتمع فولاد سبا رشد ۱۱.۷ درصدی تولید در مجتمع فولاد سبا

به گزارش بازتاب خبر ، در سال رونق تولید با همت، تلاش و همدلی کارکنان مجتمع فولاد سبا توانستیم به تولید یک میلیون و ۲۳۹ هزار تن کلاف گرم دست یابیم که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۱.۷ درصد رشد داشته است.

 حدود ۸۰ درصد از این میزان با ضخامت ورق ۲ میلیمتر و کیفیت مطلوب تولید شده است که یکی از محصولات پرکاربرد درصنعت تولید لوله و پروفیل کشور به شمار میرود.
علیرغم محدودیت های فراوان در تأمین مواد اولیه، قطعات و متریال مصرفی، از جمله دلایل اصلی افزایش تولید میتوان به تلاش و کوشش کارکنان، بهره گیری از تجارب ارزشمند گذشته و افزایش سرعت در خطوط مختلف ازجمله فولادسازی، ریخته گری و نورد گرم و کاهش توقفات اضطراری در این واحدها اشاره کرد.
گفتنی است آهن اسفنجی کیفی تولیدشده در واحد آهنسازی مجتمع فولاد سبا نیز تأثیر بسزایی در افزایش تولید داشته است.
در خصوص برنامه های سال جدید این واحد باید گفت در صورت تأمین مواد اولیۀ موردنیاز و اجرای پروژه های طرح توسعه، چابکی و سرعت در تعمیرات نواحی، برطرف کردن توقفات غیرضروری و افزایش انگیزۀ همکاران، قطعا توانایی رسیدن به ظرفیت اسمی تعیینشده و تحقق شعار جهش تولید سال را خواهیم داشت.
ضمنا همزمان با تولید، در حال آمادهسازی فعالیت های نوسازی اتوماسیون نورد گرم و ریخته گری قدیمی و نصب قفسۀ هفتم نورد گرم سبا هستیم و در آینده شاهد نصب و به کارگیری این تجهیزات در تولید خواهیم بود.
در خاتمه ضمن تشکر و قدردانی از مدیریت محترم عامل فولاد مبارکه، کلیه معاونت ها و مدیریت های شرکت امیدوارم با حمایت این عزیزان و تلاش بی وقفۀ کارکنان، شاهد افزایش تولید، تثبیت شرایط مطلوب خطوط تولید و دستیابی به اهداف از پیش تعیین شده در مجتمع فولاد سبا باشیم.

حتما ببینید

شناسایی سود ١٠6 ریالی در بانک گردشگری در 6 ماهه

بانک گردشگری در 6 ماهه منتهی به شهریور ١٣٩٩ برای هر سهم ١٠6 ریال سود محقق کرد. وگردش در مدت مشابه سال قبل 6٣ ریال زیان برای هر سهم شناسایی کرده بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *