آخرین خبرها
خانه / دیگر رسانه / راننده زن شیطان اصلی باند پلید تهران بود

راننده زن شیطان اصلی باند پلید تهران بود

به گزارش پشت پرده : رئیس کلانتری 177 خاور شهر از دستگیری یک زن و 2 مرد با کشف 60 فقره زورگیری خبر داد و گفت: متهمان به بهانه نشان دادن آدرس اتباع افاغنه را سوار بر خودروشان کرده و از آنان زورگیری می کردند.

سرگرد “خلیل محمدی” گفت: با شکایت تعدادی از اتباع افاغنه مبنی بر زورگیری یک زن و 2 مرد راننده و سرنشینان یک دستگاه خودروی سواری نقره ای رنگ بررسی موضوع به طور ویژه در دستور کار مارموران گشت انتظامی قرار گرفت و تعداد گشت زنی های انتظامی در محدوده کلانتری افزایش یافت.

زن تهرانی سرکرده باند سارقان حرفه ای بود

رئیس کلانتری 177 خاور شهر توضیح داد: گشت زنی های انتظامی ادامه داشت تا اینکه شامگاه روز گذشته ماموران کلانتری با تماس تلفنی تعدادی شهروند در جریان دستگیری 2 مرد و یک زن زورگیر راننده و 2 سرنشین یک دستگاه خودروی پراید نقره ای رنگ که قصد زورگیری از تبعه ای افغانی را داشتند قرار گرفتند و برای بررسی موضوع به نشانی اعلام در حوالی خیابان درختی اعزام شدند.

این مقام انتظامی توضیح داد: با حضور ماموران در محل تبعه افاغنه اظهار داشت در خیابان خاوران منتظر خودروی تاکسی بودم که خودروی سواری پراید نقره ای رنگ در کنار وی توقف و راننده خودرو که خانم و دو مرد در صندلی عقب خودرو نشسته بودند آدرسی را ازمن سوال و از آن جهت که اظهار بی اطلاعی از نشانی های اعلامی می کردند به درخواست راننده و سرنشینان خودرو برای نشان دادن آدرس سوار بر خودروشان شده و بر روی صندلی جلو نشستم تا رسیدن به مقصد راهنمایی شان کنم.

وی گفت: تبعه افاغنه ادامه داد، پس از طی مسافتی متوجه انحراف مسیر شدم و سرنشینان خودرو با تهدید سلاح گوشی و اموالم را سرقت و قصد پیاده کردن من را در این محدوده داشتند که تعدادی از شهروندان من را مشاهده با تعقیب خودرو موفق به توقف خودرو متهمان و دستگیری آنان شدند.

دستگیری 3 سارق زورگیر در تهران

وی افزود: با کشف 6 فقره گوشی سرقتی از متهمان از جمله گوشی همراه مال باخته هر سه متهم برای تحقیقات تکمیلی به کلانتری 177 خاور شهر انتقال و متهمان به 60 فقره سرقت با همکاری یکدیگر به بهانه پرسیدن آدرس و سوار کردن مال باختگان بر خودروشان معترف شدند.

این مقام پلیسی با اشاره به اینکه تا کنون 6 تن از مال باختگان شناسایی شده اند، افزود: هر سه متهم برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند.

حتما ببینید

آیین رونمایی از کارت هواداری باشگاه پرسپولیس

بانک گردشگری حامی اصلی تیم پرسپولیس تهران به پاس سال‌ها حمایت هواداران این باشگاه و قدردانی از حضور آن‌ها در میادین مختلف از خدمت ویژه کارت هواداری رونمایی کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *