کد خبر : 18389
تاریخ انتشار : چهارشنبه 19 بهمن 1401 - 9:29

گزارش نبض بازار از وضعیت پرتفوی گروه بهمن در دی 1401:

ارزش بازار گروه بهمن در دی ماه به بیش از ۱۶ هزار و ۵۵۰ میلیارد تومان رسید

ارزش بازار گروه بهمن در دی ماه به بیش از ۱۶ هزار و ۵۵۰ میلیارد تومان رسید
صورت وضعیت پرتفوی گروه بهمن در ۳۰ دی ۱۴۰۱ نشان می‌دهد که ارزش بازار سرمایه‌گذاری‌های گروه بهمن در بورس معادل بیش از ۱۶۵۵۰ میلیارد تومان بوده است.

به گزارش خبرنگار پشت پرده براساس گزارش صورت‌های مالی گروه بهمن در کدال بورس، ۶۴۳۴ میلیارد تومان از سرمایه گذاری گروه بهمن در خودرو و قطعات و ۷۱۵۵ میلیارد تومان در سرمایه گذاری‌هاست.

بهای تمام شده ۱۴ هزار میلیارد تومانی سرمایه‌گذاری‌های داخل و خارج از بورس گروه بهمن  

گروه بهمن با نماد خبهمن، با سرمایه ثبت شده ۱۳۴.۶۳۷.۹۶۷ میلیون ریال در دی ماه ۱۴۰۱ معادل بیش از ۱۴ هزار میلیارد تومان بهای تمام شده سرمایه گذاری‌های داخل و خارج از بورس داشته و ارزش بازار این سرمایه گذاری‌ها در بورس بیش از ۱۶ هزار و ۵۵۰ میلیارد تومان برآورد شده است.

همچنین در پایان دی ماه ۱۴۰۱ بهای تمام شده کل سرمایه گذاری‌های پذیرفته شده گروه بهمن در بورس و خارج از بورس معادل ۱۴۱۵۲ میلیارد تومان بوده که بهای تمام شده سرمایه گذاری در بورس معادل ۴۳۳۲ میلیارد تومان و بهای تمام شده سرمایه گذاری‌ها در خارج از بورس نیز معادل ۹۸۲۰ میلیارد تومان اعلام شده است.

۱۰ هزار میلیارد تومان ارزش بازار سرمایه‌گذاری‌های بورسی خبهمن در خودرو 

از مبلغ ۱۶۵۵۰ میلیارد تومان ارزش بازار سرمایه گذاری‌های گروه بهمن در بورس، معادل ۱۰۱۸۴ میلیارد تومان مربوط به خودرو و ساخت قطعات بوده است.

 

ماشین آلات و تجهیزات نیز با رقم ۹۸۴ میلیارد تومان، بیمه و صندوق بازنشستگی ۵۵۵ میلیارد تومان، تجارت عمده فروشی ۸۸ میلیارد تومان، سایر واسطه گری‌های مالی ۵۰۷ میلیارد تومان، سایر سرمایه گذاری‌ها ۲۶۷۴ میلیارد تومان، محصولات شیمیایی ۱۴۵۶ میلیارد تومان، فلزات اساسی ۹۵ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری‌های گروه بهمن را شامل می‌شوند.

برچسب ها : ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.