آخرین خبرها
خانه / دیگر رسانه / اهدای بیش از 2 میلیارد و 500 هزار ریال کمک نقدی کارکنان فولاد مبارکه به هموطنان سیل‌زده
کمک نقدی
کمک نقدی

اهدای بیش از 2 میلیارد و 500 هزار ریال کمک نقدی کارکنان فولاد مبارکه به هموطنان سیل‌زده

به گزارش بازتاب خبر ، معاون نیروی انسانی و سازماندهی فولاد مبارکه با بیان این مطلب گفت: یکی از محوریترین موضوعات مطرحشده در قرآن کریم، توجه به احسان و نیکوکاری و انفاق در راه خداست و بیش از ۱۰۰ آیه دربارۀ این موضوعات نازل شده است. از این رو و با توجه به باور کارکنان شرکت به آموزههای دینی و اخلاقی، پس از این که از سوی مسئولان ستاد بحران و هلالاحمر کشور، اقلام موردنیاز هموطنان سیلزده معرفی شد، گروه فولاد مبارکه برای امدادرسانی اعلام آمادگی کرد.
عباس اکبری محمدی افزود: به درخواست کارکنان در کوتاهترین زمان ممکن تمهیدات لازم برای جمعآوری کمکهای نقدی همکاران اندیشیده شد تا انفاق کنندگان بتوانند با تخصیص بخشی از حقوق خود در راه رضای خالق و هموطنان شریف سیلزده اقدام نمایند.
معاون نیروی انسانی و سازماندهی فولاد مبارکه در ادامه از جمعآوری 2 میلیارد و 500 هزار ریال کمک نقدی از محل تکمیل برگههای منتشرشده در نواحی شرکت و کسر از حقوق کارکنان خبر داد و افزود: بهطور قطع تا پایان بهمنماه، مبالغ اهدایی سایر کارکنان نیز به این مبلغ افزوده خواهد شد.
وی خاطرنشان کرد: شرکت فولاد مبارکه علاوه بر کمک نقدی مدیریت و کارکنان خود با تخصیص چند دستگاه کامیون و تریلر دیوارهدار به هلالاحمر و ادارۀ کل آموزش و پرورش استان اصفهان برای ارسال کمکهای غیرنقدی مردم شریف استان و آمادهسازی 5580 دست کاپشن مردانه در این امر خداپسندانه مشارکت کرده است.

حتما ببینید

افزايش 40 درصدي توليد و 30 درصدي صادرات فولاد بناب در سال جهش تولید

مدیرعامل مجتمع فولاد صنعت بناب از رشد 40 درصدی تولید و افزایش 30 درصدی صادرات در نیمه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *