آخرین خبرها
خانه / اجتماعی / تاکید بر دورکاری /حضور کارمندان دانشگاه تهران از فردا/

تاکید بر دورکاری /حضور کارمندان دانشگاه تهران از فردا/

به گزارش بازتاب خبر به نقل از دانشگاه تهران، اداره کل منابع انسانی این دانشگاه درباره نحوه حضور کارمندان دانشگاه تهران از شنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۹، بخشنامه‌ای به شرح زیر صادر کرد:

با توجه به برگزاری کلاس‌های آموزشی به صورت الکترونیکی و مجازی، رؤسا و مدیران واحدهای دانشگاه به نحوی برنامه‌ریزی کنند که خدمات آموزشی، پژوهشی، اداری و پشتیبانی دانشگاه با حضور فیزیکی حداکثر دو سوم پرسنل به صورت چرخشی صورت گیرد.

با توجه به فراهم بودن امکانات لازم برای انجام برخی از وظایف محوله به صورت دورکاری، تاکید می‌شود از این ظرفیت حداکثر استفاده به عمل آید.

آن دسته از افرادی که به صورت چرخشی در محل کار خود حضور پیدا نمی کنند و از طریق دورکاری وظایف خود را انجام می‌دهند، می‌توانند حضور خود را از طریق سامانه به صورت اینترنتی ثبت کنند.

ساعت کاری افرادی که ملزم به حضور در محل کار هستند از ۷ صبح (با ۴۵ دقیقه فرجه) لغایت ۱۴ تعیین می شود، لذا حضور پس از ساعت یاد شده به عنوان اضافه کار موضوعیتی نخواهد داشت، در موارد خاص برای برخی از پرسنل دانشگاه که به جهت ماهیت کاری و با تشخیص مدیر واحد ملزم به حضور تمام وقت و یا بعد از ساعت ۱۴ در محل کار خود بوده صرفاً با مجوز معاونت اداری و مالی دانشگاه، پرداخت اضافه کار به آنان امکان پذیر است.

از کلیه کارکنان محترم دانشگاه درخواست می‌شود به منظور حفظ سلامتی خود و دیگران، کلیه اصول بهداشتی و ایمنی و پروتکل تعیین شده توسط ستاد ملی مبارزه با کرونا را در محل کار خود رعایت کنند.

حتما ببینید

سکه

سکه گران شد

تهران- ایرنا- هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در بازار آزاد تهران امروز …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *